روغن خاکشیر | فروش روغن خاکشیر | خرید روغن خاکشیر | قیمت روغن خاکشیر
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ غذایی

روغن خاکشیر

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن خاکشیر

فروش روغن خاکشیر

خاکشیر گیاهی است خودرو که در بیابان های اطراف ایران بسیار زیاد یافت می شود ، این گیاه از تیره شب بوییان است که از تخم های آن در مصارف دارویی و همینطور به عنوان شربت خاکشیر در تابستان بسیار محبوب است .

این گیاه معمولا یک ساله است و نهایتا دو سال عمر میکند ، ساقه ای کرک دار و بوته ای مانند دارد که میتواند تا ۱متر نیز بلند شود ، در ابتدای بهار گل های زرد رنگی می دهد که در نهایت به تخم های قرمز رنگ خاکشیر می شوند .

از خاکشیر در طب سنتی آریایی بسیار استفاده می شده است ، خاکشیر تقویت کننده معده و همچنین اشتها آور است ! همینطور در ماه رمضان برای روزه داران بسیار توصیه می شود زیرا باعث رفع تشنگی و عطش می شود و تحمل کم آبی را آسان تر میکند .

درگذشته به منظور دفع سنگ کلیه از روغن خاکشیر به همراه آب استفاده می کردند که خاصیت اعجاب انگیز خاکشیر است و همچنین مدر است .

از خاکشیر در صنایع آرایشی و بهداشتی به صورت روغن استفاده می شود ؛ روغن خاکشیر برای درمان آکنه و مشکلات پوستی در انواع کرم ها و لوسیون ها استفاده می شود ، همچنین در شامپو و سرم های موی سر به منظور کاهش ریزش مداوم مو و بهبود شوره سر مورد استفاده قرار می گیرد .

روغن خاکشیر استفاده های درمانی متعددی دارد از جمله بهبود بوی بد دهان ، پاکسازی شش ها و تنفس بهتر ، پاکسازی کلیه و کبد ، بهبود دهنده جوش ها و مشکلات پوستی و …

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های معتبر در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، با خرید از ما بهترین قیمت هارا بدون واسطه از ما بخواهید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید محصولات با شماره تلفن های درج شده در بالای سایت اقدام نمایید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان