روغن خارمریم | فروش روغن خارمریم | خرید روغن خارمریم | قیمت روغن مارتیغال
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی

روغن خارمریم

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن خارمریم

فروش روغن خارمریم

روغن خار مریم : خار مریم گیاهی است یک ساله و خودرو که اکثرا در مناطق بیابانی به وفور یافت می شود ، این گیاه به دلیل خواص درمانی که دارد به صورت عمده و صنعتی کشت و پردازش می شود .

از این گیاه در گذشته و امروز در طب سنتی آریایی و چینی به صورت مداوم و گسترده استفاده می شده است ، استفاده از خار مریم به دلیل خواص ضد سمی و پاکسازی کننده بدن از جمله کبد بوده است .

امروز بزرگ ترین کارخانه های تولید دارو های گیاهی به منظور تولید برترین محصولات پاکسازی معده از گیاه خار مریم به صورت خشک شده و یا به صورت روغن استفاده می کنند .

روغن این گیاه از دانه های آن که به مارتیغال معروف است گرفته می شود ، روش روغن گیری پرس سرد است که دانه های گیاه خار مریم را فشرده سازی می کنند تا روغن آن خارج شود به دلیل پایین بودن دمای دستگاه در روش پرس سرد خواص روغن خارمریم تغییری نمی کند و با کیفیت ترین روغن ممکنه را ارائه می دهد .

روغن خار مریم در صنایع متفاوتی از جمله داروسازی به منظور ساخت داروهای پاکسازی کبد ، ضد سرطان ، داروهای جلوگیری از دیابت ، استامینوفن و ضد مسمومیت به کار گرفته می شود و همچنین در صنایع آرایشی و بهداشتی به عنوان نرم کننده ، تقویت کننده سلول های پوستی تخریب شده ، شفاف کردن پوست ، ترمیم پوست سوخته یا آسیب دیده و … مورد استفاده است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت نمایید .

به منظور مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره های موجود درون سایت در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان