روغن جوجه تیغی | خرید و قیمت روغن جوجه تیغی | خواص روغن جوجه تیغی
دسته بندی محصول : دارویی

روغن جوجه تیغی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن جوجه تیغی

خواص روغن جوجه تیغی

روغن جوجه تیغی : جوجه تیغی حیوانی از دسته پستانداران است که به دلیل تعدد خار ها بر پشتش آنرا خارپشت یا جوجه تیغی می نامند برخی جوجه تیغی را با تشی که نوعی حیوان متفاوت است اشتباه میگیرند و دلیل آن خار های مشابه روی پشت است .

 

مکانسیم دفاعی این جاندار از طریق خار هایی که در پشتش قرار گرفته است انجام می شود و به این صورت است که در صورتی که حیوانی نزدیک شده و قصد آزار آنرا داشته باشد گرد شده و توسط تیغ های تیز از خود محافظت می کند ، بر خلاف باور عموم این تیغ ها اصلا سمی نیستند ! گونه های متعددی از این پستاندار در دنیا وجود دارد که غالب بر ۱۵ نوع است و در سراسر دنیا پخش شده است .

 

پرورش این حیوان امروزه بسیار رونق یافته تا از محصولات آن بهره برداری شود ! این حیوان در دین اسلام حرام گوشت است و مصرف گوشت ان مرسوم نیست اما محصولاتی همانند روغن جوجه تیغی برای مصارف دارویی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

این روغن از چربی بسیار اندکی که در پوست جوجه تیغی است تهیه می شود و روغن گیری آن بسیار سخت است ، به دلیل کم بودن و هزینه بر بودن گرفتن این روغن ، روغن بدست آمده قیمت بسیار بالایی دارد که با توجه به خواص شگفت انگیزی که دارد موضوع تامل برانگیزی است .

 

خواص روغن جوجه تیغی :

 

یکی از برترین خواص این روغن گرانبها تقویت قوای جنسی در آقایان است در آقایانی که از ناتوانی جنسی رنج می برند استفاده از این روغن میتواند معجزه ای در زندگی جنسی آنها باشد و میتواند ناتوانی جنسی را درمان نماید.

 

خاصیت های دیگر چون بهبود آسم ، عفونت دستگاه تنفسی و تنگی نفس ، درمان تب و لرز ، آرتروز ، درمان بواسیر و مشکلات پوستی نظیر ترک های پوست ، زگیل و بیماری های عفونی پوست را درمان نماید .

 

فروش روغن جوجه تیغی :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید.