روغن توت فرنگی | فروش روغن توت فرنگی | خرید روغن توت فرنگی | قیمت روغن توت فرنگی
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن توت فرنگی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن توت فرنگی

فروش روغن توت فرنگی

روغن توت فرنگی : توت فرنگی میوه ای بسیار خوش طعم و خوش عطر از خانواده توت ها با رنگی دل نشین است که به دو صورت وحشی و گلخانه ای پرورش می یابد ، این گیاه به صورت بته ای است و در فصل بهار میوه های قرمز رنگ و جذابی می دهد.

از توت فرنگی به صورت های مختلفی استفاده می شود ، از اسانس توت فرنگی و همینطور از توت فرنگی تازه در تولید ویفر ها ، بیسکوییت ها ، شیرینی ها ، مواد آرایشی و بهداشتی و … بسیار استفاده می شود ، این استفاده ها به دلیل بوی بسیار عالی آن است و همینطور محتوی بودن بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی هاست .

یکی دیگر از مشتقات توت فرنگی روغن آن است که از دانه های توت فرنگی با روش پرس سرد گرفته می شود ، روغن بذر توت فرنگی همانند میوه تازه آن حاوی تمامی املاح ، ویتامین ها و مواد معدنی توت فرنگی است که آنرا برای استفاده در صنایع آرایشی و بهداشتی مناسب می سازد .

روغن توت فرنگی با کیفیت به سرعت بر روی پوست جذب می شود و می توان آنرا تا یک سال نگهداری کرد ، رنگ این مایع زرد روشن یا سبز بسیار روشن است که بوی بسیار فوق العاده ای به همراه دارد .

 

خواص روغن توت فرنگی :

بهترین خاصیت استفاده از روغن توت فرنگی به دلیل خواص ضد چاقی است ، توت فرنگی باعث افزایش گردش خون در سطح بدن و افزایش متابولیسم سلولی می شود و با کلسترول بد مقابله می کند در نتیجه موجب کاهش وزن در افرادی که از چاقی رنج می برند می شود.

 

دیگر خواص روغن بذر توت فرنگی شامل خواص ضد التهابی ، تقویت استخوان ها و قلب – عروق ، کمک به رشد جنین ، بهبود کارایی مغز ، مرطوب کننده بسیار قوی ، آنتی اکسیدان و آبرسانی پوست است .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی به صورت مستقیم است ، جهت مشاوره و خرید با شماره های ما در تماس باشید .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان