روغن تره | فروش روغن تره | خرید روغن تره | قیمت روغن تره
دسته بندی محصول : دارویی

روغن تره

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن تره

خرید روغن تره

روغن تره :

تره کوچک ترین عضو از خانواده پیاز داران است که به عنوان سبزی خوراکی در سبزی خوردن و انواع غذاها مورد استفاده قرار میگیرد، طعم و عطر تره ضعیف تر از پیاز دارد به همین علت باعث محبوبیت در استفاده شده است و بوی بدی به دهان نمی دهد .

این گیاه در جنوب ایران به صورت خودرو در کناره گندم زار ها می روید و به آن میلو گفته می شود که در نان های محلی بسیار معروف  جنوبی پر کاربرد است .

استفاده از روغن تره :

با استفاده از روش پرس سرد روغن تره گرفته می شود که روشی ارگانیک برای روغن گیری است ، در این روغن تمامی خواص تره حفظ شده و میتوان از این روغن برای مصارف مختلف دارویی – درمانی استفاده کرد .

این گیاه حاوی بسیاری از ویتامین ها از جمله ویتامین سی ، E  ، K، B کمپلکس و بسیاری از مواد آلی – معدنی از جمله کلسیم ، منیزیم ، آهن ، روی ، فسفر ، پتاسیم و منگنز است از این روی برای بدن بسیار مفید است و برخی افراد آنرا برای تسکین درد مفصلی و رماتیسمی و ترمیم ترک های پوستی استفاده می کنند.

برای مصرف این روغن باید ابتدا مکان مورد استفاده را با آب گرم شستشو دهید و سپس مقداری از روغن موجود را ریخته و به آرامی ماساژ دهید ، این فرایند باید در طی یک دوره چند هفته ای انجام شود تا تاثیر مناسبی داشته باشد .

 

فروش روغن تره :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، با خرید از ما بهترین قیمت و کیفیت را بخواهید.

جهت مشاوره ، استعلام  قیمت و خرید با شماره های موجود در سایت در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین