روغن ترخون | فروش روغن ترخون | خرید روغن ترخون | قیمت روغن ترخون
دسته بندی محصول : دارویی

روغن ترخون

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن ترخون

قیمت روغن ترخون

روغن ترخون :

ترخون گیاهی است علفی و پایا که به عنوان سبزی خوراکی یا چاشنی غذایی در غذای اکثر مردم دنیا یافت می شود ، ترخون به دلیل خواص شگفت انگیزی که دارد بسیار مورد توجه طبیبان قدیمی و طب سنتی چینی و ایرانی بوده است ! همچنین به دلیل عطر و طعم منحصر به فردی که دارد در غذاها مورد استفاده قرار می گیرد و این عطر و طعم موجب شده تا از این گیاه اسانس ترخون استخراج شده و در برخی صنایع مورد استفاده قرار گیرد .

 

استخراج روغن ترخون :

روغن ترخون به روش OTTO ( تقطیر با بخار آب ) از قسمت های روغنی این گیاه که شامل برگ ، گل و ساقه این گیاه می شود استخراج می شود که شامل اسانس فرار ، سینئول ، استراگول ، فلاندرن و اوسیمن است .

 

خواص روغن ترخون :

از این گیاه روغنی استخراج می شود که تمامی خواص اصلی ترخون را در بر دارد و به منظور درمان برخی از مشکلات از جمله روماتیسم مفصلی، بهبود گوارش ، ضد درد و مسکن ، ضد نفخ ، بهبود گردش خون و خواص لاغری مورد استفاده قرار می گیرد .

استفاده از این روغن به صورت موضعی بر روی نقاطی که تجمع چربی فراوان است موجب شکست سلول های چربی شده ، گردش خون را افزایش می دهد این خاصیت موجب لاغری در آن مناطق می شود که به همین خاطر روغن ترخون بسیار معروف شده است .

 

عوارض جانبی روغن ترخون :

استفاده خوراکی از این مایع در افراد زیر ۴ سال و خانم های باردار و حتی در انسان بالغ به مقدار زیاد موجب بروز مشکلات احتمالی و حتی مرگ می شود و این خاصیت به دلیل وجود استراگول در این مایع است زیرا استراگول خاصیت سمی دارد .

 

فروش روغن ترخون :

هم اکنون اماده فروش این محصول به شما مشتریان عزیز هستیم ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

 

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان