روغن تخم هندوانه | خرید و قیمت روغن تخم هندوانه | فروش روغن تخم هندوانه |
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن تخم هندوانه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن تخم هندوانه

خواص روغن تخم هندوانه

روغن تخم هندوانه : هندوانه میوه ای سرشار از ویتامین ها و املاح معدنی است که اکثر حجم آنرا آب تشکیل می دهد و جزو میوه های پرطرفدار است ، این میوه میتواند در سلامت انسان بسیار تاثیر گذار باشد ! بوته ی هندوانه یک ساله است و در بسیاری از نقاط ایران کشت می شود و به کشور های حوضه خلیج فارس صادر می شود .

گوشت هندوانه حاوی دانه های سفید و سیاه رنگی است که درون آن قرار گرفته اند ، دانه های سفید نارس هستند ولی دانه های سیاه کاملا رسیده و حاوی مواد بسیار با ارزشی همچون آنتی اکسیدان ها هستند که برای سلامت انسان و جلوگیری از سرطان بسیار موثر است ، اکثر افراد دانه هندوانه را دور میریزند که کاری اشتباه است و پیشنهاد می شود آنهارا مصرف کنید تا از خواص بسیار آن بهره مند شوید .

 

تخم هندوانه بسیار محبوب است و به عنوان تنقلات نیز در بازار به صورت بو داده می توانید آنرا خریداری نمایید اما استخراج روغن از این دانه های ارزشمند بسیار کم انجام می شود و این موضوع تنها به دلیل بی اطلاعی از خواص بی نظیر روغن تخم هندوانه است .

 

دیگر محصولات ما : خرید روغن خراطین

خواص روغن تخم هندوانه :

روغن تخم هندوانه دارای خواص بسیار زیادی است که برای پوست بسیار تاثیر گذار است ، این روغن حاوی نیاسین است که حالت کشسانی در پوست ایجاد کرده و از چین و چروک جلوگیری می کند در ضمن از بروز لکه های سیاه و التهابات پوستی شدید جلوگیری می کند به همین خاطر از این روغن در مواد آرایشی و بهداشتی استفاده می شود تا از التهابات پوستی جلوگیری کند .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را بدون واسطه دریافت کنید ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .