روغن تاتوره| فروش روغن تاتوره | خرید روغن تاتوره | قیمت روغن تاتوره
دسته بندی محصول : دارویی

روغن تاتوره

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن تاتوره

قیمت روغن تاتوره

روغن تاتوره :

تاتوره گیاهی است علفی و یک ساله که نهایت ارتفاع آن به نیم متر میرسد و تقریبا در همه جا رشد می کند ! این گیاه به منظور استفاده زیادی که در گذشته داشته بسیار مورد توجه است ، در گیاه تاتوره ماده ای است به نام آتروپین که حامل خاصیت ضد سمی است وجود دارد به همین خاطر در طب سنتی چینی و آریایی بسیار مورد استفاده قرار می گرفته است .
مصرف این گیاه در مقدار زیاد میتواند باعث مسمومیت و حتی مرگ شخص مصرف کننده شود ، این گیاه در وسعت های زیاد به جهت تولید داروهای ارگانیک و سیگار های ضد تنگی نفس کشت می شود ! در کشت این گیاه باید توجه بسیار زیادی داشت زیرا این گیاه می تواند به شدت سمی باشد .

 

استفاده روغن تاتوره :

روغن گیاه تاتوره حاوی تمامی مواد موجود در گیاه تاتوره است که شامل آتروپین ، الکالوئید های تروپات و اسکوپولامین است و میتوان از این مایع فوق العاده در تمامی صنایع دارو ، ارایشی و بهداشتی به صورت مستقیم استفاده کرد ! همچنین استفاده از روغن این گیاه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر از استفاده دیگر مشتقات این گیاه است و به راحتی با محصول مطابقت پیدا می کند.
روغن تاتوره بسیار در صنایع داروسازی کاربرد دارد و در دارو های ضد آسم ، ضد تعریق ، بهبود شوره سر و ریزش موها ، کنترل کننده ادرار و ضد نفخ بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .

فروش روغن تاتوره :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی به صورت مستقیم از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت هارا بدون واسطه دریافت کنید !
به منظور مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره های موجود در سایت در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان