روغن بومادران | فروش روغن بومادران | خرید روغن بومادران | قیمت روغن بومادران
دسته بندی محصول : دارویی

روغن بومادران

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن بومادران

قیمت روغن بومادران

روغن بومادران : بومادران گیاهی است علفی و یک ساله با ساقه های بلند و پر از پرز که نهایت ارتفاع آن به یک متر می رسد ، رنگ ساقه و برگ این گیاه به رنگ سبز لجنی و گل های مجتمعی آن سفید رنگ است و بویی تلخ دارد ! لازم به ذکر است که رنگ و بوی گل گیاه بومادران بستگی به گونه ی آن دارد و گونه ای که از نظر اندازه کوچک تر است و گل های آن متمایل به زرد هستند بوی نافذ تری نسبت به گونه معمولی آن دارد.

این گیاه به دلیل خواص درمانی که دارد در گذشته و امروزه بسیار مورد توجه قرار می گرفته است ، کشت بومادران به صورت صنعتی یا محلی به ندرت صورت می گیرد که به قصد روغن گیری و یا استفاده در داروهای ترکیبی پایه طبیعی هستند و اکثر بومادران های بازار به صورت علف در کنار مزارع کشاورزی رشد میکنند ! در گذشته کشاورزان از این گیاه به عنوان عاملی که باعث قطع خون ریزی بینی می شود استفاده میکرده اند .

برخی از خواص درمانی بومادران به این شرح است : از گیاه بومادران برای درمان کچلی و کم مویی استفاده می شود ، امروز روغن بومادران در صنایع آرایشی و محافظت از مو بسیار پر کاربرد است ! از گیاه بومادران در درمان سردرد و درد سینه بسیار استفاده می شده و میتواند تاثیر بسزایی بر درد های قائدگی داشته باشد .

یکی از برترین خاصیت های گیاه بومادران در قطع خون ریزی است که در گذشته و در حین جنگ برای قطع خونریزی افراد آسیب دیده از این گیاه بر روی زخم قرار میدادند تا از ادامه روند خونریزی جلوگیری شود .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی به صورت مستقیم از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهتری قیمت هارا بخواهید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های شرکت در تماس باشید .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان