روغن برنج | خرید| فروش| قیمت انجمن واردکنندگان اسانس و روغن های تخصصی
دسته بندی محصول : غذایی

روغن برنج

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن برنج

خرید روغن برنج

برنج از مهم‌ترین غلات و اقلام غذایی جهان است. نیمی از جمعیت جهان، به برنج به عنوان یک غذای اصلی وابسته هستند. هم‌اکنون «ده‌ها هزار نوع برنج» در جهان وجود دارد، اما اینها در دو زیرگونه کلی جای می‌گیرند. دو زیرگونه اصلی شامل برنج «جاپونیکا» با نام علمی Oryza sativa japonica و برنج «ایندیکا» با نام علمی sativa indica می‌شوند.

خرید روغن برنج

خرید روغن برنج

شواهد پیدایشی نشان می‌دهد که برنج در ۸۲۰۰–۱۳۵۰۰ سال پیش در دره رودخانه پرل چین سرچشمه گرفته‌است. پیشتر، اسناد باستانشناسی حدس می‌زدند که برنج در دره رودخانه یانگ تسه در چین اهلی شده باشد. برنج از آسیای شرقی، به مناطق جنوبی تر و آسیای جنوبی گسترش یافت. برنج توسط استعمارگران اروپایی از آسیای غربی به اروپا و آمریکا معرفی شد.

روغن سبوس برنج روغن استخراج شده از لایه قهوه ای قهوه ای قرمز برنج به نام چف (پوسته برنج) است ، این پودر با درجه حرارت دایره ای ۲۳۲ درجه سانتیگراد (۴۵۰ درجه فارنهایت) و طعم ملایم شناخته شده است و برای تکنیک های پخت و پز درجه حرارت بالا مانند سرخ کردن و سرخ کردن عمیق مناسب است،این روغن به عنوان روغن پخت و پز در چندین کشور آسیایی، از جمله بنگلادش، ژاپن، هند و چین، محبوب است.

 

موم سبوس برنج، به دست آمده از روغن سبوس برنج و عصاره پالس، به عنوان یک جایگزین برای موم کارناوب در لوازم آرایشی، شیرینی سازی، کرم کفش، و ترکیب پرداخت می شود.

روغن برنج ممکن است به کاهش کلسترول کمک کند، زیرا روغن دارای مواد است که ممکن است جذب کلسترول را کاهش دهد و کلسترول را از بین ببرد ، یکی از مواد موجود در سبوس برنج ممکن است جذب کلسیم را کاهش دهد؛ این ممکن است به کاهش شکل گیری انواع خاصی از سنگ کلیه کمک کند.

بعضی از مردم سبزی برنج را به طور مستقیم به پوست برای پوستی آلرژیک به نام اگزما (درماتیت آتوپیک) قرار می دهند.

 

روغن مناسب قلب سالم : روغن سبوس برنج حاوی مقادیر متعادلی از چربی های غیر اشباع، غیر اشباع و اشباع است ، این همچنین یک روغن دوست داشتنی است که می تواند به بهبود کلسترول کمک کند.

انجمن قلب آمریکا و سازمان بهداشت جهانی (WHO) روغن سبوس برنج را به عنوان بهترین گزینه برای افزایش سطح کلسترول سرم توصیه می کنند.

 

نقطه ذوب بالا برای سرخ کردنروغن برنج دارای نقطه جوش بالا است ، برخی از آنها تا ۲۵۴ درجه سانتیگراد یا ۴۹۰ درجه فارنهایت ادعا می کنند ، که باعث می شود آن را مناسب برای سرخ کردن یا سرخ کردن عمیق معرفی کنند.

 

  • بدون روغن های چرب ترانس
  • حاوی آنتی اکسیدان ها است
  • مواد غذایی روغن کمتر مصرف می کنند

 

برای خرید روغن برنج با ما در تماس باشید