روغن برموم | خرید روغن برموم | فروش روغن برموم | قیمت روغن برموم| خواص روغن برموم
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن برموم

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن برموم

قیمت روغن بره‌موم

روغن برموم : برموم یا بره موم ماده ای مقوی است که از تولیدات زنبور عسل است این محصول رنگ های متفاوتی از سبز تا قهوه ای بسیار تیره دارد و بوی آن بسیار خوب است که بسته به نوع تغذیه زنبور در دوران تولید مصرف می کند میتواند تغییر کند . این محصول در هوای گرم به صورت خمیر چسبناک است و در هوای سرد بسیار ترد و شکننده می شود .

بره موم توسط زنبور عسل تولید می شود و فرایند تولید آن به این شرح است که زنبور صمغ یا زرین تراوش شده از تنه و شاخه های درختان را با بزاغ دهان خود نرم میکند و مکعب هایی تشکیل میدهد و درون سبد حمل شهد در پاهای عقبش قرار میدهد و به کندو انتقال میدهد ، درون کندو این مواد تجمیع گشته و تولید برموم یا بره موم میکند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

درون کندوی عسل از این ماده برای استفاده های مختلفی نظیر ضد عفونی کردن در ورودی های کندو ، محکم کردن اتصال کندو و چایی که به آن چسبیده است ، باز و بسته کردن ورودی های هوا در زمستان و تابستان و ترمیم شکستگی های کندو مورد توجه است ، اما این ماده خواص فوق العاده ای برای انسان دارد که آنرا تبدیل به ماده ای خاص میکند :

 

خواص روغن برموم :

 

برموم به دلیل خواص آنتی اکسیدانی خود میتواند با رادیکال های آزاد مقابله کرده و محصولی ضد سرطان و ضد تومور باشد ، خواص ضد عفونی کنندگی ، ضد التهابی ، ضد باکتریایی و ضد قارچی این ماده برای تمامی نحلیل گران مواد طبیعی عیان است .

این روغن به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی محیطی بدن انسان بسیار مورد استفاده است و میتوان به عنوان بهبود دهنده عفونت های دهان و دندان از این روغن استفاده نمود ، در ضمن برای درد دندان به عنوان یک بی حس کننده موضعی میتوان از این محصول بهره برد .

 

فروش روغن برموم :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی نظیر روغن بره موم از برترین برند های سراسر جهان است ، جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .

تگ ها :