روغن بادرنجبویه | فروش روغن بادرنجبویه | خرید روغن بادرنجبویه | قیمت روغن بادرنجبویه
دسته بندی محصول : دارویی

روغن بادرنجبویه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن بادرنجبویه

فروش روغن بادرنجبویه

روغن بادرنجبویه : بادرنجبویه گیاهی است علفی و چند ساله از تیره نعناییان که در مناطق مدیترانه ای رشد میکند و بیشتر به عنوان مصارف طبی و همینطور تولید عسل آن را مورد کشت قرار می دهند .

بادرنجبویه گیاهی است که در گذشته به صورت تخصصی در طب سنتی برای بهبود برخی امراض مورد استفاده قرار میگرفته است ، این گیاه به منظور پاکسازی کبد بسیار فوق العاده عمل می کند و برای ورزشکارانی که از مکمل های غذایی تجزیه شونده در کبد استفاده میکنند توصیه می شود !

همینطور از دمنوش و عرق گیاه بادرنجبویه به عنوان تقویت کننده قلب و عروق یاد می شود چون با مصرف مشتقات این گیاه چربی های اطراف عروق پاکسازی شده و گردش خون در بدن بهبود می یابد ، خواص بادرنجبویه برای انسان غیر قابل انکار است .

نام علمی این گیاه Melissa officinalis است که ریشه یونانی داشته و به معنای زنبور عسل است این نام گذاری به دلیل علاقه شدید زنبور عسل به این گیاه به منظور برداشت شهد گل و تولید عسل است .

از این گیاه به عنوان عامل آنتی باکتریال و ضد ویروسی میتوان یاد کرد ، با مصرف دم نوش یا روغن بادرنجبویه میتوانید از خواص ضد التهابی آن نیز بهره مند شوید .

برداشت این گیاه به جهت روغن گیری یا خشک کردن برای دمنوش ها در اواخر اردیبهشت ماه انجام میگردد ، همچنین گیاهانی که به منظور تولید عسل کاشته می شود در اوایل تابسان شروع به گل دهی میکنند و زنبور های عسل از آنها استفاده می کنند .

روغن بادرنجبویه دارای تمامی خواص درمانی گیاه بادرنجبویه است و میتوان آنرا برای درمان بیماری های مختلف بکار برد ، استفاده از این روغن توسط بوعلی سینا پزشک بزرگ ایرانی توصیه شده است .

 

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های ما در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان