روغن اکلیل کوهی | خرید روغن اکلیل کوهی | فروش روغن اکلیل کوهی | قیمت روغن اکلیل کوهی
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ غذایی

روغن اکلیل کوهی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن اکلیل کوهی

فروش روغن اکلیل کوهی

روغن اکلیل کوهی : رومارن یا همان اکلیل کوهی که به زبان عامیانه به آن رزماری گفته می شود گیاهی است چند ساله و دائمی که بوی بسیار خوشی دارد ، ارتفاع بوته آن نهایتا تا یک متر میرسد و اکثرا سبز است و گیاهی است که به دمای سرد و گرم بسیار مقاومت نشان داده و به راحتی میتواند رشد کند .

این گیاه بومی مناطق مدیترانه ای است اما اکنون به دلیل استفاده های متفاوت دارویی و غذایی در سراسر جهان کشت صنعتی می شود . از قسمت  های برگی و گلهای رزماری به عنوان قسمت های دارویی مورد استفاده قرار می دهند و برای درمان رینوکونژکتیویت فصلی بسیار مثمر ثمر است !

اکلیل کوهی گیاهی روغنی است که بر طبق گزارشات بدست آمده بین .۵ تا ۲٫۵ درصد کل وزن گیاه را روغن فرار اکلیل کوهی تشکیل می دهد . مواد موجود در روغن اکلیل بسته به نوع کاشت و محل کاشت گیاهش محتوی درصد مواد متفاوت است اما بیشترین مقدار آنرا سینئول ، بورنئول و کافور تشکیل می دهد .

گیاه رزماری یا اکلیل کوهی سالهای متمادی است که به عنوان چاشنی غذایی در انواع غذاهای ایرانی و آسیایی مورد استفاده قرار می گیرد ، این گیاه موجب از بین رفتن بوی بد گوشت در غذا می شود و میتواند گوشت را ترد و خوش طعم تر کند .

از روغن اکلیل کوهی به عنوان دارویی موثر برای سقط جنین و افزایش خون ریزی در دوران قائدگی استفاده می شود و همینطور در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد ! روغن رزماری باعث افزایش رشد مو در ناحیه ای که استفاده شده است می شود و از کچلی جلوگیری میکند .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی از برنده های معتبر در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت هارا بخواهید !

جهت خرید با شماره های ما در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین