روغن اکالیپتوس | خرید روغن اکالیپتوس | فروش روغن اکالیپتوس | قیمت روغن اکالیپتوس
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی

روغن اکالیپتوس

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن اکالیپتوس

روغن اکالیپتوس

روغن اکالیپتوس : اکالیپتوس یکی از معروف ترین و محبوب ترین گیاهانی است که در قرن اخیر مورد استفاده قرار گرفته است ، این محصول دارای خواص بسیار عالی و متعددی است که آنرا خاص کرده و باعث شده تا استفاده از آن به صورت روز افزون باشد .

روغن اکالیپتوس از برگ های همیشه سبز این گیاه گرفته می شود که بسته به نوع روغن که تصفیه شده و تصفیه نشده باشد رنگ آن متفاوت است ، روغن تصفیه شده اکالیپتوس زرد بسیار کمرنگ و شفاف است اما روغن تصفیه نشده به صورت قهوه ای بسیار تیره است و بویی بسیار قوی دارد ! مصرف خوراکی این روغن میتواند منجر به مرگ شما شود و در دسته سمی ترین روغن های موجود است .

خواص اکالیپتوس :

یکی از برترین استفاده های روغن اکالیپتوس استفاده آن به عنوان روغن اکالیپتوس و یا اسانس اکالیپتوس در رایحه درمانی (آروماتراپی) است ، استفاده از مشتقات این گیاه میتواند به شما آرامش روحی ببخشد همچنین در درمان بسیاری از مشکلات تنفسی و ریوی مانند سرماخوردگی ، سرفه ، سینوزیت ، عفونت ریه ، گلودرد ، گرفتگی راه های تنفسی و … میتواند بسیار تاثیر گذار باشد.

استفاده از این روغن در محصولات آرایشی و بهداشتی به عنوان محصولات مراقبت از پوست و مو بسیار مرسوم است ! خاصیت ضد التهابی این روغن موجب شده تا استفاده از آن برای محصولات ضد شوره سر و صدفک بیشتر شود همچنین برای مشکل شپش بسیار تاثیر گذار است برای این کار تنها کافیست این محصول را با روغن های دیگر نظیر روغن نارگیل رقیق کنید و در تمامی نقاط سر منتشر کنید .

 

فروش روغن اکالیپتوس :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، جهت مشاوره استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون وب سایت تماس حاصل فرمایید .