روغن الاغ | خرید روغن خر | قیمت روغن الاغ | خواص روغن الاغ | فروش روغن الاغ
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن الاغ

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن الاغ

قیمت روغن الاغ

روغن الاغ : روغن های گیاهی درمانی در دنیا بسیار زیاد هستند اما روغن های حیوانی کمی هستند که خاصیت درمانی دارند یکی از خاص ترین روغن های حیوانی که خواص درمانی دارد روغن خر ( روغن الاغ ) است ! این روغن از پی (دنبه) الاغ گرفته می شود و طبع بسیار گرمی دارد که در طب سنتی از آن استفاده می شود . خواص روغن الان تا امروزه اثبات نشده است اما تحقیقات حاکی از آن است که این روغن خواص فوق العاده ای برای انسان به همراه دارد .

 

خواص روغن الاغ :

 

در خواص استفاده از روغن خر ذکر شده که استعمال آن موجب بهبود درد های عضلانی ، آرتروز ، رماتیسم ، کمردرد و پا درد و انواع درد های مفصلی می شود و حتی برخی افراد بجای استفاده از روش هایی مانند فیزیوتراپی از روغن الاغ استفاده می کنند که هم طبیعی است و هم تاثیر بهتری دارد .

یکی دیگر از خواص فوق العاده این روغن بهبود زود انزالی در آقایان است ، استفاده از روغن پیش از رابطه جنسی میتواند باعث افزایش مدت رابطه جنسی شده و به صورت کاملا طبیعی زود انزالی در آقایان را کنترل کند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

در درمان بسیاری از مشکلات گوارشی میتوان روغن الاغ را به صورت خوراکی مصرف نمود ، استفاده از روغن میتواند باعث بهبود مشکلات معده نظیر زخم معده شود و به طور قطعی مشکلات گوارشی شمارا حل میکند .

درکل روغن خر باعث بهبود سریع تر زخم ها و از بین بردن جای زخم می شود برای کسانی که جای بخیه یا زخم دارند میتوانند از این روغن استفاده کنند تا جای آن به راحتی از بین برود .

اکثر کسانی که تجربه استفاده از این محصول را داشته اند رضایت نسبی خود را از مصرف آن اعلام کرده و نتایج بسیار مطلوبی گرفته اند که قابل ملاحظه است .

 

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده و تامین کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت خواهید کرد .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره تلفن های موجود در بالای سایت در تماس باشید.