روغن افسنتین | خرید روغن افسنتین | فروش روغن افسنتین | قیمت روغن افسنتین
دسته بندی محصول : دارویی

روغن افسنتین

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن افسنتین

قیمت روغن افسنتین

روغن افسنتین : افسنتین گیاهی با رنگ سبز کم رنگ ، علفی و نهایت ارتفاع یک متر که به عنوان گیاهی دارویی شناخته می شود که در ایران حدود ۳۴ گونه، از گذشته تا به امروز از افسنتین به عنوان گیاه در مانی و همینطور به عنوان روان گردان استفاده می شده است .

افسنتین به صورت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ، میتوان خشک شده این گیاه را به صورت چای ( دم کرده ) مصرف کرد یا روغن افسنتین را استخراج نمود و به صورت موضعی و یا خوراکی استفاده کرد ! حتی میتوان از این گیاه به عنوان چاشنی غذایی استفاده کرد .

از این گیاه به عنوان یک آرام بخش قوی طبیعی ، بهبود کم خوابی و یا بی خوابی ، بهبود کم خونی و فقر آهن در طب سنتی ایران باستان بسیار مورد استفاده قرار میگرفته است و توسط افرادی چون بوعلی سینا استفاده از دم کرده این گیاه را توصیه کرده است .

روغن افسنتین به جهت درمان و یا تسکین درد های مفصلی و رماتیسمی ، گزش حشرات بسیار مناسب است و میتوان به صورت موضعی آنرا در مناطقی که دچار درد یا گزش شده است استفاده کرد .

به دلیل وجود آرتمیسینین در ترکیبات روغن افسنتین ، این گیاه قابلیت ضد سرطانی خاصی پیدا کرده است که با توجه به این خصوصیت حامل خواص ضد التهابی قوی است که با عفونت ، باکتری های مضر و ویروس ها مقابله میکند در حالی که سازگاری خاصی با سلول های سالم دارد . نتایج آزمایشات بالینی مشخص کرده است که این روغن میتواند تا ۲۸ درصد در نابودی سرطان پستان موثر باشد .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های جهانی به صورت مستقیم است ، با خرید از ما بهترین قیمت هارا بخواهید !

جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین