روغن اسپند | خرید روغن اسپند | فروش روغن اسپند | قیمت روغن اسپند
دسته بندی محصول : دارویی

روغن اسپند

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن اسپند

قیمت روغن اسپند

روغن اسپند : اسپند یا اسفند گیاهی بومی آسیا و خاور میانه است و در ایران نیز کشت می شود ، این گیاه سبز رنگ چند ساله است با نهایت ارتفاع نیم متر که گل های آن دارای بوی خوش و سفید رنگ است . امروزه گیاه اسپند در سراسر دنیا به صورت صنعتی مورد کشت قرار میگیرد و در مصارف داروسازی ، روغن گیری و تولید اسانس و دارو های طبیعی بسیار پر استفاده است .

در طب های سنتی چینی و پارسی از عصاره گیاه اسپند به عنوان افزاینده قوای جنسی ، مسکن ، رفع دل درد های ناشی از مشکلات معده ، افزایش شیردهی مادران ، سنگینی گوش ، مشکلات کبدی ، حساسیت و برطرف کردن مشکلات گوارشی استفاده می شده است .

اسپند دارای طبع گرم و خشک است که طبق تحقیقات دانه اسفند دارای مواد ضد التهابی و ضد عفونی کننده بسیار قوی از نوع آلکالوئید ها و فلاونوئید هاست که بیشترین بخش آن هارمین با ۴۴ درصد کل محصول است .

مصرف اسپند باعث افزایش برخی هورمون ها در بدن می شود که با قرص های ضد افسردگی تداخل دارویی ایجاد میکنند همچنین مصرف اسپند در دوران بارداری پیشنهاد نمی شود زیرا باعث سقط جنین می شود و سیستم اعصاب مرکزی را مختلط می سازد .

یکی از مشتقات گیاه اسپند روغن اسپند است که از دانه های این گیاه گرفته می شود ، به دلیل طبیعت گرم این روغن برای درمان درد های مفصلی ، رماتیسم و اسپاسم های عضلانی بسیار مناسب است ، این روغن برای کسانی که از درد های سیاتیکی رنج می برند به شدت توصیه می شود .

استفاده از روغن اسفند صرفا موضعی است و در صورت مصرف خوارکی این محصول موجب مسمومیت خواهد شد ، پس از استفاده خوراکی به شدت پیشگیری کنید .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی از برترین برند های مطرح در سراسر جهان است با خرید از ما بهترین قیمت هارا دریافت کنید !

جهت خرید با شماره های بالا در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان