روغن آویشن | خرید روغن آویشن | فروش روغن آویشن | قیمت روغن آویشن
دسته بندی محصول : دارویی

روغن آویشن

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن آویشن

خرید روغن آویشن

روغن آویشن : آویشن گیاهی از تیره نعناییان است که بوی بسیار خوبی دارد  و خشک شده آن به عنوان ادویه در برخی غذاها از جمله پیتزا ، پاستا ، ذرت مکزیکی و … مورد استفاده قرار میگیرد ، همچنین در گذشته به دلیل نبود دارو های شیمیایی از این گیاه  به عنوان گیاه درمانی مورد استفاده بوده است .

آویشن دارای گونه های بسیار گسترده ای است که حدود ۳۵۰ نوع دارد ، در بین این گونه ها آویشن شیرازی که در شهرستان اقلید شیراز رشد می کند قوی ترین خواص از نظر دارویی و بهترین عطر و طعم را داراست .

دمکرده گیاه آویشن بسیار محبوب است و برای درمان برخی بیماری ها نظیر سرماخوردگی مورد استفاده قرار میگیرد ! آویشن خواص آنتی باکتریالی دارد که این خاصیت موجب استفاده مکرر این گیاه در بین مردم ایران شده است .

از اسانس آویشن به دلیل بوی خوبی که دارد بسیار استفاده می شود همچنین در مراکز پرورش صنعتی مرغ و طیور از اسانس آویشن به منظور جلوگیری از بروز بیماری ها و خاصیت ضد باکترایی آن استفاده می کنند.

روغن آویشن یکی از دیگر مشتقات گیاه آویشن است که بسیار کاربردی است و به عنوان روغن دارویی از آن استفاده میکنند ! این روغن غنی از ویتامین های سی و آ است که موجب تقویت سیستم ایمنی در بدن می شود و برای افرادی که عفونت ریوی و گلو دارند بسیر مناسب است !

از روغن آویشن به منظور بهبود جوش های صورت که در دوران بلوغ و جوانی پدید می آیند استفاده می شود و میتواند خواص شگفت انگیری برای شما به ارمقان آورد ، همچنین برای افرادی که پوستی پر از لک و آکنه دارند میتواند بسیار تاثیر گذار باشد .

از روغن آویشن به عنوان ماده اولیه بسیاری از حشره کش های طبیعی و یا صنعتی استفاده می شود ! روغن این گیاه به جهت از بین بردن حشرات موذی و موش بسیار موثر است .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی به صورت مستقیم است جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان