روغن آمله | خرید روغن آمله | فروش روغن آمله | قیمت روغن آمله
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن آمله

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن آمله

خرید روغن آمله

روغن آمله : آمله میوه درخت آمله است که درختی بومی هندوستان است و شباهت زیادی به درخت گردو نیز دارد ، آمله میوه ی زرد رنگ و گوشتی مانند انگور است که بسیار در هندوستان محبوب است ! برای کشت این محصول نیاز به آب و هوا گرمسیری است تا بتواند بیشترین بار دهی و بازدهی را داشته باشد .

طبع این میوه سرد و خشک است و باعث تقویت قلب و عروق و رفع بیماری های آن م یشود و می تواند بر عملکرد مغز نیز تاثیر گذار باشد ، میوه آمله دارای خواص آنتی باکتریال و ضد انگل است همچنین برای درمان عفونت و مقابله با ویروس از این میوه استفاده می شود .

یکی از مهم ترین خواص این میوه تاثیر بر قوای جنسی است که با مصرف این میوه به صورت شگفت انگیزی نیروی جنسی تقوی می شود . به دلیل این خاصیت آمله در سراسر جهان بسیار معروف شده است .

از میوه آمله به عنوان مدر ، مسهل و همینطور اشتها آور کاملا طبیعی میتوان استفاده کرد ! این میوه با کاهش رطوبت درون روده جهت درمان بیماری های مالیخولیا و نیسان بسیار مناسب است .

روغن آمله یکی از بهترین روغن های موجود در بازار است که بسیاری از افراد با آن آشنایی کافی را ندارند ! روغن این میوه تمامی خواصی که در بالا به آن اشاره شد را به همراه دارد وهمینطور از سفید شدن مو زود هنگام جلوگیری میکند و همچنین میتواند به تقویت و رشد سریع تر موی سر کمک شایانی کند.

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی به صورت مستقیم ار برترین برند های موجود در سراسر جهان است با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت کنید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره های ما در تماس باشید

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن درخت چای