روغن آلوئه ورا |خرید روغن آلوئه ورا | فروش روغن آلوئه ورا | قیمت روغن آلوئه ورا
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن آلوئه ورا

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن آلوئه ورا

روغن آلوئه ورا

روغن آلوئه ورا : آلوئه ورا گیاهی بدون ساقه است که در برگ های آن ژل آلوئه ورا قرار میگیرد و در مصارت خوراکی ، درمانی و صنعتی از آن استفاده می شود . این گیاه در دهه اخیر وارد زندگی مردم شده است و قبل از آن به این گیاه اهمیت چندانی داده نمی شد ، در گذشته به آن صبر زرد نیز گفته می شده است .

این گیاه به صورت صنعتی کشت می شود و در لوازم آرایشی بسیار پرکاربرد است ، به دلیل وجود ویتامین های مختلف و ترکیبات دیگر این گیاه برای ترمیم و زیبایی پوست بسیار مناسب است به همین منظور برخی افراد در خانه خود این گیاه را در گلدان های کوچک پرورش می دهند و در صورت نیاز از برگ های گوشتی آن استفاده می کنند .

همچنین گیاه آلوئه ورا به عنوان میوه ای کمپوتی و کنسانتره ای مورد استفاده قرار میگیرد که در فروشگاه ها به صورت آب یا ژل آلوئه ورا خوراکی موجود است ! این نوشیدنی مسهل قوی است ، خواص ضد التهابی دارد همچنین میتواند در بهبود زخم معده و کاهش آسم بسیار تاثیر گذار باشد .

گیاه آلوئه ورا با ژل میان برگ های آن شناخته شده است اما روغن آلوئه ورا محصولی نوین است که تمامی خواص ژل آلوئه ورا را در مقیاس بسیار بیشتر در خود دارد ! از این محصول در اکثر ماده های آرایشی و بهداشتی با درجه کیفی بالا استفاده می شود چون میتواند به خوبی بر پوست تاثیر بگذارد و شفافیت آنرا دوچندان کند.

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی از جمله روغن آلوئه ورا به صورت مستقیم از برترین برند های معتبر در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت هارا بدون دخالت واسطه دریافت کنید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود در سایت در تماس باشید .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان