رفع یبوست با روغن معدنی | بهبود یبوست با استفاده از روغن های خوراکی روزانه
دسته بندی محصول : مقالات

رفع یبوست با روغن معدنی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : رفع یبوست با روغن معدنی

روغن معدنی

روغن معدنی : یبوست یک وضعیت ناراحت کننده وگاهی دردناک است. این اتفاق زمانی می افتد که حرکت مدفوع از طریق روده کند می شود . مدفوع می تواند خشک و سخت شود که این باعث می شود که عبور آن به راحتی انجام نشود .

اکثر مردم حداقل دوره های گاه به گاه یبوست دارند و بعضی از مردم به طور منظم آن را دارند.اگر شما مبتلا به یبوست هستید ممکن است به این معنی است که شما حرکات روده ای کمتری دارید ! بسیاری از داروهای ضد یبوست و تجویزی که برای داشتن یبوست در دسترس هستند وجود دارد، یکی از این گزینه ها روغن معدنی است.

روغن معدنی یک لوبریکانت ضد یبوست است که برای سال ها استفاده شده است تا حرکت روده را راحت تر و به طور کلی از یبوست جلوگیری کند .

 

استفاده از روغن معدنی برای یبوست :

روغن معدنی باعث می شوند تا مدفوع و داخل روده با رطوبت پوشانده شود . این روش کمک می کند تا مدفوع خشک نشده و به راحتی خارج شود.

نوشیدن مایع ساده یا مخلوط کردن آن با آب یا نوشیدنی دیگر یکی از روش های معمول استفاده روغن های معدنی برای بهبود یبوست است . از آنجا که روغن مایع حدود ۸ ساعت طول می کشد تا کار کند، قبل از خواب آنرا مصرف کنید .

دیگر محصولات ما : روغن آرگان

از مصرف روغن های معدنی با غذا اجتناب کنید زیرا روغن مایع می تواند جذب بدن چندین ماده مغذی مهم را مختل کند. به همین دلیل مصرف آن در زنان باردار برای درمان یبوست توصیه نمی شود ، همچنین مصرف روغن معدنی ظرف ۲ ساعت بعد از مصرف داروهای دیگر توصیه نمی شود ، زیرا این می تواند اثر دیگر داروها را تحت تاثیر قرار دهد.

 

دوز مصرف  :

دوزهای خوراکی بین ۱۵ تا ۳۰ میلی لیتر روغن مایع برای کودکان زیر ۶ سال هستند. این تعداد بسته به محصول متفاوت است. برخی از پزشکان می گویند که کودکان زیر ۶ سال نباید از این روغن ها استفاده کنند.

بزرگسالان می توانند ۱۵ تا ۴۵ میلی لیتر روغن معدنی را به صورت خوراکی مصرف کنند ، این تعداد بسته به محصول متفاوت است ! میتوانید از پزشک خود بپرسید که چه مقدار برای شما مناسب است.

 

فروش روغن:

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های محبوب در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، قابل استفاده در صنایع دارویی ، خوراکی و صنعتی !

جهت اطلاع بیشتر و خرید محصولات با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .