رشد سریع مو | بهترین روش برای رشد سریع موی سر با هزینه بسیار کم
دسته بندی محصول : مقالات

رشد سریع مو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : رشد سریع مو

رشد سریع مو

رشد سریع مو : امروزه یکی از فاکتور های زیبایی هم برای آقایان و هم برای بانوان موهای پر پشت ، بلند و با کیفیت است که نشانه ای از سلامت در بدن نیز هست ! استفاده از لوسیون ها ، شامپو ها ، حالت دهنده ها و رنگ های شیمیایی باعث از بین رفتن کیفیت موی سر می شود اما راهکار هایی وجود دارد که میتوان با استفاده از آنها موهای خود را تقویت کرده و اطرافیان خود را شگفت زده کنید .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تحقیقات انسان بر روی خواص انواع گیاهان و میوه های طبیعی ، اطلاعات بسیاری بدست آمده که میتواند به زندگی روزمره ما کمک کننده باشد ، با علم به خواص این مواد طبیعی لوسیون های مناسب مو تهیه می شود که میتواند موهای شمارا بسیار تغییر دهد و اعتماد به نفس شمارا افزایش دهد ! پایه اکثر این محصولات روغن های تخصصی هستند که با درجه خلوص بسیار بالا از محصولات طبیعی با روش های مختلف (اکثرا پرس سرد) گرفته می شود.

رشد سریع مو :

اکثر افراد امروزه با روغن های تخصصی نظیر روغن آرگان ، جوجوبا ، شی باتر و … آشنایی کافی دارند اما یکی از قوی ترین روغن هایی که مورد بی مهری قرار گرفته است روغن براهمی است و تنها دلیل آن تبلیغ رسانه ای ضعیف برای این محصول است ، روغن براهمی مقوی ترین محصول شناخته شده به منظور تقویت و افزایش رشد مو است و این در حالی است که از ریزش و حتی سفید شدن مو نیز میتواند جلوگیری کند .

برای رشد سریع تر مو بدن نیازمند موادی است که بتواند از آن تغذیه کند و نیاز های مو را براورده کرده تا رشد آن هرچه سریع تر بیشتر شود اما با زندگی شهری و مشغله های زیاد وقت و یا توان مالی برای رسیدگی به مو مقداری سخت است و بهترین راه استفاده از محصولاتی است که حاوی مواد مقوی هستند مانند شامپو های تقویت کننده همراه با روغن های تخصصی مخصوصا روغن براهمی میتواند بسیار کمک کننده باشد .

استفاده مستقیم روغن براهمی بهترین پیشنهاد است زیرا شامپو ها حاوی مواد شیمیایی نگهدارنده ، تلغیظ کننده و … هستند اما روغن خالص تنها حاوی ویتامین ها و املاح معدنی گیاه باکوپا مونیری است که برای تقویت مو و بهبود بیماری های مو بسیار مفید است .

 

خرید روغن براهمی :

تیم بازرگانی آرگان اویلا تنها تامین کننده روغن براهمی در کل کشور است ، بهترین کیفیت و بهترین قیمت را از ما بخواهید ! فروش به صورت خرده و عمده جهت استفاده های صنعتی و عمومی ، جهت خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .