دسته بندی محصول :

درباره انجمن

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

توضیحات در مورد : درباره انجمن

انجمن واردکنندگان اسانس و روغن های تخصصی

  در دورانی که کشور ما ایران عزیز در حال رشد و توسعه بوده، همچنین با وجود تحریم های گسترده، نیاز به کار و فعالیت تمامی ما ایرانیان به وفور به چشم می خورد، وظیفه سنگینی بر انجمن های تخصصی احساس می گردد. انجمن ها با فراهم آوردن فضای گرم باعث گردهمایی واردکنندگان، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان شده و دست دلالان را از بازار کوتاه می کنند. بنابراین به نظر می رسد که کلیه انجمن ها باید در دوران تحریم احساس تعهد نسبت به جامعه و کارخانه های تولیدی نموده و خود را جهت خدمت رسانی به آنان آماده سازند.

درباره انجمن واردکنندگان روغن های تخصصی

به منظور تقویت و ارتقاء قابلیت و توانایی واردکنندگان و تولیدکنندگان در راستاى کمک به توسعه اقتصادى، علمى، فنى و بازرگانى آنان و ایجاد آمادگى براى راهیابى به بازارهاى جهانى، «انجمن واردکنندگان و تولیدکنندگان اسانس و روغن های تخصصی» تشکیل گردیده است و داراى شخصیت حقوقى مستقل و همچنین استقلال مالى بوده و به صورت صنفى و غیر انتفاعى فعالیت مى‌نماید.

این انجمن در راستاى معرفی واردکنندگان، توسعه دانش و ارتقاى دانش فنی مشتریان در نظر دارد بین واردکنندگان و تولیدکنندگان محصولات خوراکی و بهداشتی که به گونه‌اى با بازارهای فروش مواد اولیه سروکار دارند، ارتباط برقرار نماید. ایجاد فضاى مناسب جهت تبادل اطلاعات، تجربیات، ایده‌ها و بررسى مسائل مشترک و صنفى اعضاء از جمله برنامه‌هاى این انجمن است. هم چنین ایجاد بانکهاى اطلاعاتى از واردکنندگان و تولیدکنندگان، انتشار کتب و نشریات و طراحى نرم افزارهاى مرتبط که مى‌تواند بسیار سودمند باشد، در دستور کار این انجمن قرار دارد.