خواص روغن کندش و استفاده روغن های تقویت کننده مو | بازرگانی آرگان اویلا
دسته بندی محصول : مقالات

خواص روغن کندش

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : خواص روغن کندش

روغن مو

خواص روغن کندش یا کندوش :

خواص روغن کندش : این روغنی یکی از غنی ترین روغن های تخصصی موجود در بازار است که بیشترین استفاده آن به منظور افزایش کیفیت مو است ، این روغن برای رشد مجدد مو میتواند بسیار تاثیر گذار باشد و از ریزش آن جلوگیری کند !

با افزایش طول عمر و تضعیف فولیکول های مو احساس نیاز به استفاده از محصولات و لوسیون های تقویت کننده مو در انسان پدیدار می شود که در مارکت های بزرگ امروزی و تنوع بسیار زیاد محصولات انتخاب یک محصول بسیار قوی و با کیفیت امری سخت و وقت گیر است اما با داشتن دانش کمی در مورد مواد تشکیل دهنده آن میتوان بسیاری از خواص آنرا فهمید .

بر روی لیبل محصولات معمولا خواص آنها نوشته می شود اما تفاوت تاثیر گذاری محصولات وابستگی مستقیمی به مواد اولیه مورد استفاده در پایه محصول دارد که هرچه از محصولات با کیفیت در و خاص تر استفاده شود میتوان محصول نهایی قوی تری بدست آورد .

روغن های تخصصی بسیار زیادی هستند که به منظور حفاظت تقویت و جلوگیری از ریزش مو در صنایع دارویی ، شامپو سازی و صابون سازی مورد استفاده قرار میگیرند که محبوب ترین آنها عبارتند از : روغن براهمی ، روغن کندش و روغن دم اسب !

برخی از این روغن ها نام نا آشنایی دارند که دلیل آن بی مهری رسانه ها و تولیدکنندگان است اما این امر موجب کاهش خواص آن نمی شود ، مصرف این روغن ها به عنوان مایع تقویت کننده در شامپو های ضد ریزش مو بسیار مرسوم است زیرا باعث تاثیر بسیار عالی و سریع می شود ! روغن دم اسب با خاصیت خنک کنندگی پوست سر و همچنین جلوگیری زیر مو و تقویت ریشه آن یکی از برترین روغن هایی است که امروزه مورد استفاده است .

خواص روغن کندش و دیگر روغن ها طی فرایند تولید شامپو ها و در اثر ترکیب با مواد شیمیایی ممکن است تغییر کند و بهترین روش استفاده مستقیم این روغن هاست .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برند های محبوب جهانی است ، برای همکاری ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید.