خواص اثبات شده روغن زیتون , خواص روغن زیتون | بازرگانی آرگان اویلا
دسته بندی محصول : غذایی

خواص اثبات شده روغن زیتون

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : خواص اثبات شده روغن زیتون

روغن زیتون

خواص اثبات شده روغن زیتون : کارشناسان بر این باورند که روغن زیتون – به ویژه فرابکر فوق العاده – برای شما بسیار مناسب است. بر روی روغن زیتون تحقیقات بسیار گسترده ای انجام شده است که باعث کشف خواص حقیقی این مایع با ارزش بر مبنای علم روز شده است .

 

روغن زیتون غنی از چربی های سالم است :

 

روغن زیتون روغن طبیعی استخراج شده از زیتون، میوه درخت زیتون است. حدود ۱۴٪ روغن چرب اشباع شده است، در حالی که ۱۱٪ از اشباع نشده است، مانند اسیدهای چرب امگا ۶ و امگا ۳ (۱)، اما اسید چرب غالب در روغن زیتون یک چربی غیرمستقیم به نام اسید اولئیک است که ۷۳ درصد کل محتوای روغن را تشکیل می دهد.

مطالعات نشان می دهد که اسید اولئیک باعث کاهش التهاب می شود و حتی ممکن است اثرات مفیدی بر ژن های مرتبط با سرطان داشته باشد ! روغن زیتون به درجه حرارت بالا مقاوم است و برای پخت و پز گزینه بسیار عالی محسوب می شود .

 

روغن زیتون حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان ها است :

 

این روغن فوق العاده مغذی است و به جز اسیدهای چرب مفید، مقدار کمی از ویتامین E و K دارد ! این روغن حاوی بسیاری از آنتی اکسیدان های قوی است ، این آنتی اکسیدان ها به صورت بیولوژیکی فعال هستند و ممکن است خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش دهند .

دیگر محصولات ما : روغن زیتون

آنها همچنین با التهاب مبارزه می کنند و به محافظت از کلسترول خون شما از اکسیداسیون کمک می کنند – دو مزیت که ممکن است خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهد.

 

خواص ضد التهابی قوی دارد :

 

تصور می شود که التهاب مزمن منجر به بیماری هایی مانند سرطان، بیماری های قلبی، سندرم متابولیک، دیابت نوع ۲، آلزایمر، آرتریت و حتی چاقی می شود ، این روغن فوق العاده عالی می تواند التهاب را کاهش دهد، که ممکن است یکی از دلایل اصلی مصرف این باشد. (سولفاستامید)

بعضی از دانشمندان تخمین می زنند که روغن زیتون در ۳٫۴ قاشق غذاخوری (۵۰ میلی لیتر) روغن زیتون فرابکر دارای اثری مشابه با ۱۰٪ از دوز ایبوپروفن است ، یک مطالعه همچنین نشان داد که آنتی اکسیدان ها می توانند برخی از ژن ها و پروتئین هایی را که باعث التهاب می شوند را مهار کنند

 

فروش روغن زیتون :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی به صورت مستقیم است ، جهت خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .