⭐️✅خرید روغن بابونه | انجمن واردکنندگان اسانس و روغن های تخصصی
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی

خرید روغن بابونه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : خرید روغن بابونه

خرید روغن بابونه
خرید روغن بابونه

خرید روغن بابونه

خرید روغن بابونه که اغلب به عنوان بابونه آبی یا بابونه واقعی نامیده می شود، از خانواده آفتابگردان کامپوزیته است ، این یکی از دو گونه بابونه است که می تواند به صورت پزشکی استفاده شود این گیاه که از قسمتهای جنوبی و شرقی اروپا پدید میآید که از ۶ سانتیمتر تا ۶۰ سانتیمتر (۲٫۳ تا ۲۳٫۵ اینچ) بلند میشود که با ساقه های بسیار شاخهدار و خرد شده شناخته می شود.

روغن بابونه از طریق استخراج حلال یا تقطیر بخار از گلهای زرد طلایی که دارای شکوفایی پرتوهایی هستند، استخراج می شود.

روغن بابونه در بسیاری از صنایع و زندگی روزمره بکار گرفته میشود که به چندی از آنها اشاره می کنیم :

  • مرطوب کننده مو :

مخلوط دو قطره روغن بابونه ، روغن رزماری و روغن اسطوخودوس با ۴ قاشق غذاخوری روغن بادام شیرین. ماساژ آن را بر روی مو و پوست سر خود یک بار در هفته و برای بهترین نتیجه ، آن را در یک شب روی سر نگه دارید.

  • مرطوب کننده پوست

برای مرطوب سازی طبیعی پوست خود، دو قطره روغن بابونه ، دو قطره روغن اسطوخودوس، یک قطره روغن گل رز روغن و ۴ اونس آب تصفیه شده در یک بطری آماده اسپری مخلوط کنید این ترکیب برای آفتاب سوختگی و حتی جلوگیری از آن نیز مناسب است.

خرید روغن بابونه

خرید روغن بابونه

  • کمک به تسکین میگرن

حوله را با آب سرد خیس کرده و چند قطره روغن بابونه را اضافه کنید. پارچه های مرطوب را روی پیشانی خود قرار دهید، چشمان خود را ببندید و آرام باشید.

  • تسکین درد مفصلی یا فشار، سفتی و گرفتگی عضلات

مخلوط ۲ قاشق غذاخوری روغن بادام شیرین و دو قطره روغن بابونه آلمانی و روغن رزماری ، ماساژ این مخلوط را بر روی مناطق آسیب دیده برای تسکین عضلات کششی و افزایش گردش خون پیشنهاد می شود.

  • تونر پوست

روغن بابونه دارای رطوبت زیادی است که برای درمان منافذ پوست بسیار مناسب است ، به راحتی ان را روی پنبه بریزید و روی پوست خود ماساژ دهید.

برای خرید روغن بابونه با تیم ما در تماس باشید