⭐️✅خرید روغن آووکادو | انجمن واردکنندگان اسانس و روغن های تخصصی
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ غذایی

خرید روغن آووکادو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : خرید روغن آووکادو

خرید روغن آواکادو

خرید روغن آووکادو :

آووکادو یک میوه غیر معمول است که بر خلاف بسیاری از میوه ها، غنی از چربی های سالم است و اغلب برای تولید روغن استفاده می شود ، روغن آووکادو به خوبی روغن زیتون شناخته نشده ، اما همانقدر خوشمزه است . روغن آووکادو دارای مزایای فراوانی است که عمدتا مربوط به محتوای آنتی اکسیدان ها و چربی های سالم است

 

خرید روغن آواکادو

خرید روغن آواکادو

۹ مزیت بهداشتی و درمانی روغن آووکادو:

 

 • غنی از اسید اولئیک که یک چربی بسیار سالم است

 

روغن آووکادو روغن طبیعی فشرده شده از پالپ آووکادو است که روغن آواکادو حاوی ۷۰% اسید اولئیک است که برای قلب بسیار مفید است و همچنین حاوی اسید چرب امگا-۹ است که جزء اصلی از روغن زیتون نیز است که موجب سلامتی است .

 

علاوه بر این، حدود ۱۲ درصد از روغن آووکادو چربی اشباع شده و حدود ۱۳ درصد چربی غیر اشباع است در حالی که روغن آووکادو دارای امگا ۶ نسبت به امگا ۳ (۱۳: ۱) است، این موضوع نباید نگران کننده باشد زیرا مقدار کل امگا ۶ نسبتا کم است.

 

 • کلسترول را کاهش می دهد و سلامت قلب را بهبود می بخشد

 

مطالعات متعدد روی حیوانات مزایای سلامت قلب را گزارش کرده اند ، یک مطالعه روی خرگوش که روغن آووکادو را با روغن نارگیل، روغن زیتون و ذرت مقایسه کرد نشان میدهد که تاثیر روغن آووکادوبر سلامت قلب بیشتر است .

 

علاوه بر این، روغن آووکادو و روغن زیتون در افزایش HDL، کلسترول “خوب” مواثر هستند ، در موش های صحرایی، روغن آووکادو ، میزان تری گلیسیرید خون و میزان کلسترول LDL و فشار خون پایین را کاهش یا درمان میکند .

 

 • حاوی مقدار زیادی لوتئین است که نوعی انتی اکسیدان است و برای سلامت چشم موثر است

 

روغن آووکادو یک منبع نسبتا خوب لوتئین، یک کاروتنوئید است که به طور طبیعی در چشم شما یافت می شود که آن به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند که برای سلامت چشم مفید است

 

خوردن مقدار زیادی لوتئین ممکن است خطر ابتلا به آب مروارید و دژنراتیو ماکولا را کاهش دهد که بیماری های چشم مشترک مربوط به سن هستند ، لوتئین به صورت طبیعی در بدن ساخته نمی شود بنابر این باید در وعده های غذایی وجود داشته باشد.

 

 • جذب مواد مغذی مهم را افزایش می دهد

 

برخی از مواد مغذی به منظور جذب دربدن به چربی نیاز دارند ، در میان اینها آنتی اکسیدان های کاروتنوئیدی رنگدانه ای در بسیاری از غذاهای گیاهی یافت می شود ، با این حال، میوه ها و سبزیجات غنی از کاروتنوئید ها معمولا کم چربی هستند

 

یک مطالعه کوچک نشان داد که اضافه کردن روغن آووکادو به سالاد با هویج، کاهو و اسفناج، جذب کاروتنوئیدها را افزایش می دهد .

 

خرید روغن آواکادو

خرید روغن آواکادو

 • علائم آرتریت را کاهش می دهد

 

آرتروز یک بیماری است که شامل التهاب دردناک مفاصل است که بسیار رایج است و میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد استئوآرتریت شایعترین نوع آرتریت است که با شکستگی غضروف در مفاصل مرتبط است.

 

مطالعات نشان داده که روغن آووکادو میتواند درد و سفتنی ناشی از استئوآرتریت را کاهش دهد ، پس برای کسانی که دچار آرتریت هستند توصیه میشود از روغن آووکادو استفاده کنند .

 

 • کمک به پیشگیری از بیماری لثه

عصاره روغن آووکادو و سویا نه تنها برای آرتریت مفید است بلکه برخی از شواهد نشان می دهد که این ترکیب همچنین می تواند به جلوگیری از بیماری های پریودنتال، همچنین به نام بیماری صمغ کمک کند .

 

 • بهبود پوست و بهبود زخم ها

اسید چرب در روغن آووکادو برای پوست شما مفید است ، یک مطالعه بر روی ۱۳ بیمار یافت شد که کرم حاوی روغن آووکادو و ویتامین B12 پس از ۱۲ هفته درمان علائم “پسوریازیس” را بهبود می بخشد .

 

روغن آووکادو برای توانایی درمان آسیب های پوستی مورد مطالعه قرار گرفته است و مطالعات در موش صحرایی نشان داده است که میتواند بهبود زخم را تسریع کند .

 

 • رادیکال های آزاد را نابود می کند
 • استفاده اسان از روغن آووکادو

روغن آووکادو بسیار راحت و در تمامی غذا ها و رژیم های مختلف قابل استفاده است ، به طور مثال میتوانید به عنوان روغن پخت و پز از ان استفاده کنید یا :

 

 • یک قاشق به اسموتی ها اضافه کنید
 • روی سالاد استفاده کنید
 • به عنوان ماریناد پخت گوشت استفاده کنید
 • کنار سوپ ها سرو کنید و …

 

اگر میخواهید روغن آووکادو را امتحان کنید از منبع معتبر و فروشنده معتبر خریداری کنید تا بتوانید از تمامی مزایای آن استفاده کنید جهت خرید روغن آووکادو عمده با تیم ما در تماس باشید

 

ویکی پیدا