جلوگیری از سفیدی مو | رنگ دائمی مو | سفید شدن مو در جوانی | سفید شدن زودرس مو
دسته بندی محصول : مقالات

جلوگیری از سفیدی مو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : جلوگیری از سفیدی مو

جلوگیری از سفیدی مو

جلوگیری از سفیدی مو : سفید شدن مو یکی از علائم افزایش سن و سال و همینطور پیری است که با رسیدن به میان سالی شروع می شود و تا پایان عمر روند رو به رشدی خواهد داشت تا کاملا تمامی مو ها سفید شوند .

 

سفید شدن مو به دلایل مختلف می تواند بروز کند اما عمده آن افزایش سن است ، با افزایش سن تولید ملانین (رنگدانه) مو کمتر شده وطی سالها کاملا تولید آن متوقف می شود در این صورت مو ها به رنگ طبیعی خود یعنی سفید تغییر رنگ می دهند !

 

برخی عوامل چون استرس ، ناراحتی ، سیگار کشیدن و یا اعتیاد ، ژنتیک ، سوءتغذیه ، نوسانات هورمونی ، شامپوهای شیمیایی و … میتواند باعث سفید شدن مو در جوانی شود که بسیار ناراحت کننده است و میتواند سن ظاهری شمارا افزایش دهد .

 

برای جلوگیری را رفع سفید شدن مو اکثرا از رنگ های شیمیایی استفاده می کنند که این مواد باعث تحریک ملانین شده و روند کاهش آنرا سریع تر می کند که باعث سفید شدن سریع تر مو می شود  !

 

راهکار های طبیعی زیادی وجود دارند که میتواند روند سفید شدن مو را به تعویق بیندازد و یا باعث تغییر رنگ موقت در مو شود مانند استفاده از حنا و شیره چغندر بدون قند ! اما هیچ راهی به صورت دائمی وجود ندارد جز استفاده از روغن براهمی !

 

روغن براهمی در اصل محصولی کاملا گیاهی و ارگانیک است که برای رفع مشکلات مو بسیار مفید است ، این روغن در ایران بسیار ناشناخته است و حجمه تبلیغات محصولات و رنگ های شیمیایی باعث شده تا این روغن ارزشمند مورد بی لطفی قرار بگیرد .

 

عملکرد روغن براهمی :

 

روغن براهمی یکی از غنی ترین روغن های گیاهی است که توسط انسان مورد استفاده قرار میگیرد ، این روغن میتواند با تحریک ملانین مو ، تولید آنرا افزایش دهد و با تقویت مو و تغذیه از طریق ویتامین ها و مواد معدنی همچون مس ، آهن و ید موهایی قوی تر از پیش و با رنگ های تیره تر برای شما ایجاد می کند .

 

 

استفاده از روغن براهمی در صنایع :

 

به دلیل ناشناخته بودن این روغن استفاده آن در صنایع بسیار اندک است اما در محصولاتی که برای بهتر کردن کیفیت مو ساخته می شوند میتوان از این روغن استفاده نمود ! شامپو های تقویتی که برای جلوگیری از سفید شدن مو تعبیه شده اند میتوانند از این روغن بهره ببرند تا نتیجه بسیار مطلوبی برای مشتریان خود به ارمغان آورند .

 

خرید روغن براهمی :

 

تنها تامین کننده روغن براهمی در ایران تیم بازرگانی آرگان اویلا است که بهترین درجه کیفی این روغن را برای استفاده به صورت مستقیم و استفاده در صنایع فراهم می آورد . جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید این محصول با شماره تلفن های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید.