بهترین روغن های مناسب پوست | روغن های آبرسان و بهبود دهنده پوست صورت و بدن
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

بهترین روغن های مناسب پوست

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : بهترین روغن های مناسب پوست

بهترین روغن پوست

استفاده از بهترین روغن های مناسب پوست :

بهترین روغن های مناسب پوست امروزه بسیار شناخته شده هستند ، به لطف توانایی طبیعی روغن ها برای مرطوب سازی و تغذیه انواع انواع پوست ، زمان خداحافظی با مرطوب کننده های معمولی و شیمیایی رسیده است ، امروزه روغن های طبیعی به یک کابینه زیبایی تبدیل شده اند.

اسم روغن برای این محصولات ممکن است گول زننده باشد و حس چربی را به شما القا کند درصورتی که روغن ها صورت چرب نمیکنند و کاملا جذب خواهند شد و دیگر اثری از آثار آنها باقی نمی ماند ! از همه مهمتر، روغن های تخصصی با ترکیبات مهمی همچون پلی فنل ها، اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان ها برای کاهش التهاب و درخشندگی پوست برای شما مانند بسیاری از برترین برند های محصولات آرایشی و بهداشتی کارایی خواهد داشت .

 

اگر به دنبال راهی برای ازبین بردن قرمزی پوست ، متوقف کردن تحریک پذیری از آکنه و یا جوش، ترک خوردگی پوست در اثر چاق یا لاغر شدن و یا مرطوب کننده قوی هستید ، بهتر است مقاله زیر را مطالعه کنید .

 

روغن نارگیل :

روغن نارگیل حاوی بسیاری از مواد معدنی و خواص درمانی است که درون گوشت آن قرار دارد و با استفاده از روغن هایی که به روش کلد پرس تهیه شده اند میتوان از این مزایا بهره مند شد ، همچنین بوی بسیار مطلوبی دارد که علاقه مندان خاص خود را جذب کرده است ، همچنین این روغن را می توان به صورت خوراکی مصرف نمود .

 

این روغن پر از ویتامین E است که آنرا میتوان به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی مورد استفاده قرار داد، از آنجا که اسیدهای چرب زیادی در این روغن است از روغن نارگیل به عنوان نوعی مانع بر روی پوست عمل می کند و رطوبت را حفظ می کند. به طور طبیعی آنتی بیوتیک و ضد قارچی است که برای محافظت از پوست و مو مورد استفاده قرار میگیرد  ( مخصوصا در طول ماه های زمستان ) .

 

روغن نارگیل دارای نقطه ذوب حدود ۷۵ درجه فارنهایت است، این بدان معنی است که در در دمای اتاق جامد است در حالی که ممکن است در دمای بالاتر از اتاق بافت مشابه با روغن مایع داشته باشد، که آن را برای استفاده ذوب می کند .

 

روغن آرگان :

این روغن از آجیل درخت آرگان مراکش به دست می آید، این روغن مرطوب کننده و تسکین دهنده برای انواع مختلف پوست است. روغن آرگان با ویتامین E، آنتی اکسیدان ها و اسید های چرب ضروری غنی سازی شده است .

این روغن به اندازه کافی سبک است که به عنوان یک مرطوب کننده روزمره استفاده می شود، اما همچنین می تواند برای درمان افرادی که دارای شرایط پوستی شدیدتر از قبیل اگزما یا جوش باشند نیز مورد استفاده قرار گیرد

 با توجه به خواص آنتی اکسیدانی آن، روغن آرگان برای بهبود الاستیسیته پوست از طریق برداشتن آسیب های رادیکال آزاد، پوست را بهبود می دهد.

 

روغن میوه گل رز:

این روغن تقویت کننده پوست یکی از روغن های ضد پیری است که از طریق روش پرس سرد از دانه های یک نوع گل رز مخصوص که به طور عمده در شیلی رشد می کند، استخراج می شود.

این روغن غنی از اسید های چرب ضروری و حاوی ویتامین E، C، D و بتا کاروتن است ، که باعث می شود به محافظت و هیدراته کردن پوست، مبارزه با آسیب رادیکال آزاد، و کاهش چین و چروک کمک می کند . اما به همینجا ختم نمی شود ! ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها پوست را جوان سازی می کنند تا الاستیسیته را بازگردانند، همچنین به بهبود لکه های تیره کمک می کنند و زخم ها را کاهش می دهند.

 

روغن مارولا :

این روغن از عصاره میوه مارولا آفریقایی گرفته شده است و به دلیل تطبیق پذیری و بافت سبک آن مهمترین چیز در ساختار کرم های ضد التهاب است. با توجه به خواص بهداشتی آن، روغن می تواند نه تنها خشکی، بلکه تحریک و التهاب را کاهش دهد.

 

روغن جوجوبا :

روغن جوجوبا برای همه چیز از آکنه تا پسوریازیس تا آفتاب سوختگی استفاده می شود . این روغن از میوه های درختی به نام سیموندزیا کینانسیس با استفاده از روش برس سرد به دست می آید ، این روغن توانایی تقلید و ساخت ساختار پوست را دارد که برای درمان زخم ها ، اسکار ها و التهابات با سرعت بسیار زیاد میتواند بسیار موثر واقع شود .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، جهت خرید و اطلاعات بیشتر با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .