بهترین روغن ماساژ سر و پا - روغن براهمی
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

بهترین روغن ماساژ سر و پا – روغن براهمی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : بهترین روغن ماساژ سر و پا – روغن براهمی

روغن براهمی روغنی از سنت آیورودا هند است که از تمرکز و ذهن حمایت می کند. این روغن از روغن کنجد با عصاره برهمی، همچنین به عنوان گوتوکولاو باکو (Bacopa monnieri) ساخته شده است. از ویژگی های شفابخش این گیاهان قابل توجه در ترکیب با خواص آرام بخش روغن برای ایجاد حس آرامش و تعادل است.

کاربرد روغن براهمی

روغن براهمی به طور موضعی استفاده می شود، روغن براهمی کیفیت های خود را عمیق به بافت های بدن اعمال می کند تا:

– بهبود عملکرد  ذهن
–  ارتقا آگاهی و عملکرد ذهنی
– تقویت حافظه و عقل
– حمایت از یک حالت عاطفی متعادل
– تغذیه و خنک کردن پوست و مو
– احیا و تازه کردن ذهن
– کاهش دمای بدن
– تقویت مدیتیشن
– پشتیبانی از خواب صوتی
-واکنش متعادل به استرس را ترویج کنید

روغن براهمی تنها روغنی است که اطلاعات را بر اساس مصرف کننده خود به ارمغان می آورد و می تواند به پوست سر بزند تا آگاهی و عملکرد ذهنی را ارتقا دهد.

دستورالعمل ماساژ سر روغن براهمی

قبل و بعد از شستشو، به آرامی پوست سر خود را در حرکات دایره ای با مقدار کمی روغن برهمی ماساژ دهید. نوک انگشتان خود را به صورت ریتمیک و به آرامی از تاج سر خود (بالای مرکز) به سمت خارج به سمت گوش و پایه جمجمه خود (جایی که گردن شما شروع می شود) کار کنید.

ماساژ سر و پاها، مسلما مهمترین بخش ماساژ خودمانی است. سر و پا دارای نقاط انرژی قدرتمندی هستند که به مغز و بقیه بدن متصل هستند. این دو روشی بسیار ساده می توانند آرامش، ترمیم، و جوان سازی را به همراه بیاورد. این ماساژ شامل هشت دهانه حیاتی – چشم، گوش، بینی، دهان، و یک بازوی اصلی، تاج سر است. نقاط انرژی حیاتی در سراسر سر وجود دارد که به مغز و ذهن متصل هستند (از جمله ناخودآگاه).

مزایا استفاده از روغن براهمی جهت ماساژ:

• مزایای حافظه، شناخت و هشیاری

• وضوح و قدرت را به حواس تان می آورد.

• تغذیه و پشتیبانی از موهای سالم و درخشندگی مو

• تقویت سیستم عصبی

• پشتیبانی از تعادل مغز و هورمون های بدن.

روش ماساژ

روغن براهمی را به درجه حرارت کمی گرم کنید. با نشستن در موقعیت صاف، مقدار کمی روغن را در دستان خود قرار دهید و سپس موهای خود را بوسیله انگشت های خود شانه کنید. مقدار کمی روغن را روی فرق سر ریخته و شذوع به ماساژ دادن کنید. سر خود را به جلو سوق دهید تا چانه شما در قفسه سینه باشد. روغن بیشتری را در پشت سر خود قرار دهید تا به جایی که موهایشان به پایان می رسد. روغن را روی پشت سر گذاشته و روغن را به گردن و شانه های خود ماساژ دهید. با فشار قوی، کل سر خود را در حرکات کوچک و دایره ای با راهنمایی انگشتان خود ماساژ دهید.

روغن را حداقل برای بیست دقیقه بگذارید. سر خود را برای محافظت در برابر هوا و رانده های سرد سرپوشانید. اگر خواستید روغن را در موهای خود برای یک شب نگه دارید، با یک کلاه سر خود را پوشانده یا یک حوله بر روی بالش خود قرار دهید تا از لباسهایتان محافظت کند.