اسانس گیلاس | فروش اسانس گیلاس | خرید اسانس گیلاس | قیمت اسانس گیلاس
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس گیلاس

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس گیلاس

خرید اسانس گیلاس

اسانس گیلاس : گیلاس میوه ای چند با درخت چند ساله که به صورت های متفاوتی از جمله وحشی ، گلخانه ای – باغی و خودرو رشد می کند ! خواستگاه اصلی این میوه کشور ترکیه است اما در کشورمان نیز به صورت عمده تولید و مشتقات ان از جمله کمپوت ، مربا و آب میوه های پالپ بسیار در بازار گسترده استفاده می شود .

میوه گیلاس حاوی اکثر ویتامین ها از جمله ب ، سی ، ویتامین کا ، ویتامین آی و … است و غنی از مواد معدنی از جمله کلسیم ، منزیم ، روی ، آهن ، سدیم ، فسفر و دیگر مواد است که آنرا میوه ای خاص به منظور استفاده روزانه می نماید .

گیلاس به دلیل وجود این ویتامین ها و مواد عالی متعدد در طب سنتی بسیار پر کاربرد بوده است ، طبع این میوه سرد و تر است و به عنوان مسهل قوی و به بهبود درد مفاصل و درد های عضلانی کمک میکند .

 

استفاده های اسانس گیلاس :

از اسانس گیلاس در تهیه برخی از مواد همچون مربا ، کمپوت ، شیرینیجات و بیسکوئیت های ویفر به صورت مداوم استفاده می شود ، گیلاس عطر خاصی دارد که دوست داران خاص خود را جلب کرده است .

با استفاده از موادی که در آنها از اسانس گیلاس استفاده شده است بدن فرد شاداب می شود و مغز هورمون دوپامین ترشح می کند که موجب شادابی و سرخوشی انسان می شود حتی برخی از تحقیقات نشان میدهد که استفاده از مواد حاوی اسانس گیلاس موجب کاهش وزن در افراد شده است .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع اسانس های پودری و روغنی با کیفیت بسیار بالا از برترین برند های جهان به صورت مستقیم است ؛ جهت مشاوره ، اسعلام قیمت و یا خرید با شماره تلفن های موجود در بالای سایت در تماس باشید .

 

دیگر مصحولات ما : اسانس آلبالو