اسانس گوشت | خرید اسانس گوشت | فروش اسانس گوشت | قیمت اسانس گوشت |
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس گوشت

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس گوشت

خرید اسانس گوشت

اسانس گوشت : گوشت یکی از برترین ماده های موجود در رژیم غذایی انسان است زیرا با مقادیر بالای پروتئین ، آهن و دیگر مواد میتواند بسیاری از نیاز های بدن را تامین کند . بیشتر حجم گوشت را پروتئین ، آب و چربی است که پس از پخت به روش های مختلف آنرا استفاده میکنند ، لازم به ذکر است گوشت به شدت قابل فساد است و باید به صورت منجمد و یا درون یخچال به مدت کم نگهداری شود .

اکثر گوشت های مورد استفاده کنونی گوشت گاو ، گوسفند یا گوشت مرغ است که در دو نوع قرمز و سفید طبقه بندی می شود و مقدار پروتئین و چربی در گوشت قرمز بسیار بیشتر از گوشت سفید است .

گوشت در زندگی روزمره و کنونی بسیار پر تاثیر است و مواد بسیاری از آن تهیه می شود از جمله کالباس ، سوسیس ، ناگت و … که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و بازار های خاصی را از آن خود کرده است !

گوشت به دلیل طعم و عطری که دارد در رژیم غذایی بسیاری از ایرانی ها بسیار مورد استفاده است و طرفداران زیادی دارد ، از جمله غذاهای ایرانی که در آنها گوشت به صورت ممتد استفاده می شود میتوان به کباب ، خورش ها و اکثر غذاها اشاره کرد .

در برخی موارد استفاده از گوشت امکان پذیر نیست آن هم به دلیل حساسیت به گوشت یا حساسیت به بوی آن است ! در این موارد از اسانس گوشت استفاده می شود تا طعم و عطر گوشت زیاد شده اما حساسیت به دلیل مواد درون گوشت از بین می رود .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع اسانس های روغنی و پودری و روغن های تخصصی از برند های محبوب و معروف در سراسر جهان است ، جهت خرید با شماره های شرکت در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن درخت چای