اسانس گوجه | فروش اسانس گوجه | خرید اسانس گوجه | قیمت اسانس گوجه
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس گوجه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس گوجه

اسانس گوجه فرنگی : گوجه فرنگی از بوته های زمینی بدست می آید که جزوه سبزی هاست و میوه آن ابتدا سبز و هنگام رسیدن قرمز خوش رنگ و بویی جذاب دارد و میوه ای است که اکثر آنرا آب تشکیل می دهد .

این میوه امروزه به دلیل مصرف بسیار زیادی که دارد و همینطور به دلیل چند ساله بودن بوته گوجه فرنگی به صورت صنعتی مورد کشت در سراسر جهان قرار میگیرد و نقش مهمی در رژیم غذایی افراد در جامعه دارد .

گوجه فرنگی به دلیل دارا بودن مقادیر بالای لیکوپت ، لیپوئیک اسید ، لوتین ، فولیک اسید و آنتی اکسیدان های فراوان بسیار میوه خاصی است و همینطور حاوی ویتامین آ ، ویتامین سی در نسبت های بسیار بالاست که آنرا بسیار مناسب برای برخی بیماری ها میکند .

گوجه فرنگی میوه ای ضد سرطان است و این خاصیت به دلیل مقادیر بالای ویتامین  C و همینطور لیکوپن است که میتواند از بروز این بیماری جلوگیری و رشد سلول های سرطانی را متوقف نماید .

همچنین به دلیل وجود آنتی اکسیدان های زیاد فلاونوئیدی درون گوجه فرنگی از بدن در مقابل رادیکال های آزاد محافظت میکند و همینطور ماده لیکوپن ماده ای موثر در این امر است .

این میوه دارای مقادیر نسبی از کلسیم است که باعث بهبود کیفیت استخوان ها ، تقویت و افزایش تراکم استخوانی می شود و در دراز مدت از بروز پوکی استخوان در پیری جلوگیری میکند .

یکی دیگر از استفاده های گوجه فرنگی به دلیل خواص آن در خصوص زیبایی پوست است که گوجه فرنگی میتواند معجزه کند ! این میوه برای درمان اگزما و آکنه ، خواص ضد پیری ، سفت کردن پوست ، بستن منافذ باز پوستی ، استفاده به عنوان ضد آفتاب طبیعی و … بسیار مفید است .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع اسانس های متفاوت و روغن های تخصصی است ، جهت خرید ، مشاوره و استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین