اسانس گندم | فروش اسانس گندم | قیمت اسانس گندم | خرید اسانس گندم
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس گندم

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس گندم

اسانس گندم

اسانس گندم : گندم با نام علمی Triticum یکی از شناخته شده ترین غلات مورد استفاده انسان است که به صورت های مختلف اهلی و وحشی رشد می کند ! این گیاه قسمت عمده از خوراک انسان را در قرن اخیر تشکیل داده است و در گذشته نیز به عنوان اولین گیاهان خوراکی که به صورت اهلی درآمده است میتوان یاد کرد !

این گیاه دانه های گران بهایی دارد که به صورت های مختلفی مورد مصرف قرار میگیرد یکی از پر مصرف ترین روش های مصرف این گیاه تولید آرد از گندم و پختن نان است که معمولا در وعده های صبحانه مورد استفاده است .

 

خواص گندم :

گندم یکی از پر خواص ترین موادی است که در طول روز مورد استفاده قرار میگیرد قوی ترین ماده ضد التهابی که در طول تاریخ شناخته شده است دانه گندم می باشد که برای بیماری های پوستی و تحریکات بسیار مناسب است ! در قدیم آرد گندم را بر روی پوست صورت و دست ها می مالیده اند و امروزه از روغن گندم و اسانس گندم در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی همچنین مواد ضد التهابی داروخانه ای مورد استفاده قرار میگیرد.

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

مصرف نان باعث چاقی و باز شدن اشتها می شود ، این ماده مشتق شده از گندم میتواند بر معده و دستگاه گوارشی تاثیر مثبتی داشته و از بیماری هایی نظیر زخم معده ، یبوست ، ورم معده ، نفخ و … را به راحتی درمان کند .

جوانه گندم دیگر ماده ای از گندم است که به صورت خام و همینطور روغن جوانه گندم مورد استفاده قرار میگیرد و از تاثیر گذار ترین داروهای تقویت قوای جنسی است .

 

فروش اسانس گندم :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، جهت مشاوره استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید.