فروش اسانس گل همیشه بهار | خرید و قیمت اسانس گل همیشه بهار | خواص اسانس گل همیشه بهار
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس گل همیشه بهار

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس گل همیشه بهار

اسانس گل همیشه بهار

اسانس گل همیشه بهار : گل همیشه بهار یا Pot marigold گیاهیست از نیرخ ستاره ای ها که به صورت علفی و پایا در کناره مزارع کشاورزی یا دشت ها می روید ، این گیاه به صورت پرز دار است و گل هایی به رنگ زرد تا نارنجی دارد که در ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد بسیار می روید !

این گیاه معمولا به صورت یک ساله است اما در صورت دوام در طول زمستان ، دوباره در اول بهار میتواند شروع به رشد کند که ساقه آن به نیم متر نیز میرسد ! امروزه این گیاه به صورت تخصصی در گلخانه های صنعتی شروع به پرورش دادن شده اند و دلیل عمده آن استفاده از گل این گیاه به عنوان گیاه درمانی است که خواص فوق العاده ای به همراه دارد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن براهمی

استفاده از این گل و یا استفاده از اسانس گل همیشه بهار یا روغن گل همیشه بهار در صنایع آرایشی و بهداشتی بسیار مرسوم است و استفاده در محصولات آرایشی مانند رنگ مو باعث می شود تا در طی مصرف مداوم رنگ موها به روشن تغییر رنگ دهد ،یکی از مزیت های این گیاه این است که حساسیت زا نبوده و منع مصرفی برای آن وجود ندارد اما بهتر است مادران باردار و شیرده از این محصول استفاده نکنند .

 

خواص همیشه بهار به شرح زیر است :

ضد نفخ روده و معده است که میتواند به افزایش عملکرد دستگاه گوارش به صورت کلی کمک کند ، برای کلیه های بسیار مناسب بوده و در افرادی که بیماری شن سازی و یا سنگ سازی کلیه دارند بهترین گزینه استفاده از دمنوش این گیاه است ! همچنین به عنوان یک ماده ضد التهاب بسیار قوی شناخته می شود .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است جهت خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .

تگ ها :