اسانس گل مریم | خرید اسانس گل مریم | فروش اسانس گل مریم | قیمت اسانس گل مریم
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس گل مریم

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس گل مریم

اسانس گل مریم

اسانس گل مریم : گل مریم گیاهی است چند ساله از خانواده مارچوبگان است که گل های سفید رنگ مجتمعی و بسیار خوش بو دارد این گل در کل دنیا به دلیل عصاره بسیار خوش بو و معطری که در عطر سازی استفاده می شود معروف است ، بیشترین درخواست این عطر ها در اروپا است .

این گل بسیار زیبا بوده و ساقه ای به بلندی نیم متر دارد که در بالای آن گل های سفید رنگ خوش بو رشد میکنند علت نامگذاری این گل به نام مریم آن است که در دیوار کشیده های باقی مانده از گذشته این گل در دست حضرت مریم به مراتب کشیده شده است ! این گل بومی آمریکا و کشور مکزیک است که در زبان انگلیسی به آن Tuberose گفته می شود .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

این گل از طریق کشت پیاز آن تکثیر می شود که برای رشد نیازمند خاک ماسه ای سبک و دمای بهاری است ، این گل به شدت حساس بوده و درصورت تغییرات آب و هوایی شدید سریعا واکنش نشان میدهد . این گل در ایران به صورت صنعتی تولید می شود و برای عطر سازی به کشور های مختلف صادر می شود ، امروزه ایران سهم عمده در صادرات عصاره و اسانس گل مریم در سراسر جهان دارد .

استفاده از اسانس گل مریم در محصولات آرایشی و بهداشتی و صابون سازی بسیار مرسوم است و از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار میگیرد ، استفاده از این اسانس در آرموتراپی یا رایحه درمانی نیز رایج است .

 

تیم بازرگانی ارگان اویلا واردکننده و تامین کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های محلول در آب و محلول در روغن از برترین بند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را با کیفیت منحصر بفرد دریافت کنید.

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .

تگ ها :