اسانس گلابی | خرید اسانس گلابی | فروش اسانس گلابی | قیمت اسانس گلابی
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس گلابی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس گلابی

فروش اسانس گلابی

اسانس گلابی : گلابی میوه ای شیرین و به شکل سیب است که عطر و طعم خاصی دارد و اکثر افراد آنرا دوست دارند که موجب استفاده های متفاوتی از گلابی شده است .

این میوه به صورت مستقیم به عنوان میوه مصرف شده و به صورت صنعتی از مربای گلابی ، کمپوت گلابی ، اسانس گلابی و … مشتقات میوه گلابی است ، نگهداری این میوه در بلند مدت امکان پذیر نیست و عمر انبارداری آن پایین است .

میوه گلابی بسیار مغذی است و با رادیکال های آزاد مقابله رده و از آسیب رسیدن به سلول های بدن و ایجاد توده های سرطانی جلوگیری می کند ! این خاصیت به دلیل وجود ویتامین سی بسیار زیاد و دیگر ویتامین های گلابی است .

گلابی حاوی قند ساده است که سریعا وارد چرخه خون رسانی بدن می شود و برای کسانی که احساس ضعف میکنند بسیار میوه مناسبی است زیرا قند با سرعت هرچه تمام تر به انرژی تبدیل می شود و عضلات ریکاوری خواهند شد ! این میوه در بدنسازی بسیار پرکابرد است زیرا میتواند به ریکاوری بدن بسیار کمک کند .

این میوه به دلیل داشتن مقادیر بالای فیبر از بروز بیماری های قلب و عروق جلوگیری میکند و یک گلابی متوسط میتواند بین ۲۵ تا ۳۰ درصد از نیاز یم فرد بالغ به فیبر را تامین کند ! فیبر موجود در گلابی به هضم بهتر غذا کمک کرده و از بروز پولیپ در روده بزرگ جلوگیری میکند .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده مستقیم انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برند های معروف و با کیفیت از سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت بازار را خواهید دید !

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا سفارش با شماره های موجود در بالای سایت تماس حاصل فرمایید .