اسانس گریپ فروت | خریداسانس گریپ فروت | فروش اسانس گریپ فروت| قیمت اسانس گریپ فروت
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس گریپ فروت

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس گریپ فروت

قیمت اسانس گریپ فروت

اسانس گریپ فروت : گریپ فروت میوه ای فوق العاده پر خاصیت از خانواده مرکبات است که درخت آن مانند درخت پرتقال است ! گریپ فروت میوه ای بومی مناطق آسیایی از جمله کشور عزیزمان ایران است که در شمال کشور به صورت تخصصی کشت و پرورش داده می شود !

گریپت فروت دارای پوست زرد رنگ که گاها تا سبز هم متمایل است و مزه ای ترش – تلخ ، همانند دیگر مرکبات این دسته حاوی مقادیر بسیار زیاد ویتامین C است که برای تامین نیاز بدن و بهبود کیفیت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است .

این میوه حاوی مقادیر بالایی از آنتی اکسیدانی به نام لیکوپن است که برای سلامت انسان بسیار مفید بوده و در مقابل رادیکال های آزاد مقابله میکند ! همچنین با استفاده از گریپ فروت از خواص ضد سرطانی آن نیز میتوان بهره برد ، آنتی اکسیدان لیکوپن باعث کاهش رشد سلول های سرطانی شده و از انتشار آنها نیز جلوگیری میکند .

با مصرف گریپت فروت به کاهش اشتها و درنتیجه کاهش وزن کمک خواهید کرد ، گریپت فروت دارای خاصیتی است که با تنظیم هورمون های بدن باعث کاهش اشتها شده و درنتیجه ریزه خواری را کاهش میدهد و همچنین باعث کاهش کلسترول در سطح خون می شود .

در برخی موارد به دلیل خواص بالای گریپ فروت و وجود ویتامین سی بسیار بالای آن ، برای نوزادان تازه متولد شده استفاده بسیار مفید بوده و سیستم ایمنی آنها را تقویت میکند .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع روغن های تخصصی از برند های معروف در سراسر جهان است که با برترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می شود ، به دلیل مستقیم بودن عرضه و تقاضا قیمت محصولات ما بسیار مناسب بوده و قابل رقابت با دیگر شرکت های مشابه نیست !

جهت مشاروه ، استعلام قیمت و خرید با شماره های شرکت در تماس باشید

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن سویا