اسانس گردو | خرید اسانس گردو | فروش اسانس گردو | قیمت اسانس گردو
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس گردو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس گردو

قیمت اسانس گردو

اسانس گردو : گردو میوه ای از دسته مغزداران است که بسیار مورد استفاده است که دارای دو پوسته است ، پوسته خارجی نرم تر و پوسته داخلی سخت است که بعد از پوسته دوم مغز گردو نمایان می شود . مغز گردو به غذای مغز معروف است زیرا حامل مقادیر بسیار زیادی امگا ۳ طبیعی است که برای بهبود عملکرد مغز بسیار مفید است .

از مغز گردو که بسیار روغنی است روغن گردو گرفته می شود که بسیار پر کاربرد است و دارای پروتئین ، فیبر ، آنتی اکسیدان ، ویتامین ها و مواد معدنی – آلی است که به همین علت بسیار پر فروش بوده و مصرف زیادی دارد اما همه با آن آشنا نیستند .

گردو از گذشته بسیار دور تا بحال مورد استفاده قرار میگرفته است و کشور عزیزمان ایران برترین تولید کننده گردو در سراسر جهان است ! مغز گردو را میتوان به صورت خشکبار و خام یا در صبحانه استفاده کرد و همچنین برای طبخ برخی از غذاهای سنتی ایرانی از جمله فسنجان مورد استفاده قرار داد .

گردو حاوی مقدار بسیار پایینی از اسانس است که استخراج آن به سختی انجام می شود و اسانس گردو حاوی روغن بسیار زیادی از گردو است .

در روایات متعدد از اندیشمندان بزرگ و همینطور احادیث مختلف از امامان و معصومین بر استفاده از گردو تاکید شده است زیرا این میوه با داشتن املاح و مواد معدنی متفاوت باعث پیشگیری از بروز بیماری های مختلف میگردد .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی به صورت مستقیم از برند های مطرح و معتبر در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت ها را بدون واسطه و بهترین کیفیت هارا دریافت خواهید کرد .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید محصولات ما ، با شماره تلفن های درج شده در بالای سایت در تماس باشید .