اسانس کیوی | خرید اسانس کیوی | فروش اسانس کیوی | قیمت اسانس کیوی
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس کیوی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس کیوی

قیمت اسانس کیوی

اسانس کیوی : کیوی درختی مناسب برای آب و هوای مرطوب و متعادل است که میوه های خوش رنگ قهوه ای تخم مرغی شکل که درون آن سبز رنگ است دارد ، کیوی باعث اسیدی کردن دهان و پاکسازی دستگاه گوارشی انسان می شود و به همین علت دارای طعم لذیذ ترش و شیرین است ! هرچه ترشی کیوی بیشتر باشد حالت اسیدی آن نیز به مراتب قوی تر از حالت شیرین آن است .

 

این میوه به صورت خاص در ایران مورد کشت قرار میگیرد و نواحی زیر کشت آن مناطق شمالی از جمله گیلان ، گلستان و مازندران است و به صورت عمده به خارج از کشور صادرات می شود ، خواستگاه اصلی این گیاه چین است و برای اولین بار به نیوزیلند آورده شد و به کشت صنعتی رسید که به دلیل تشابه زیاد این میوه به پرنده ای به همین نام ( پرنده کیوی – Kiwis Bird ) نام این میوه را کیوی گذاشتند .

میوه کیوی حاوی مقادیر بسیار زیادی ویتامین از جمله ویتامین C ، تیامین ، ریبوفلاوین ، نیاسین ، پانتوتنیک اسید ، ب ۶ ، کا و … می باشد و همینطور میوه ای غنی از مواد معدنی و مواد آلی از جمله آهن ، کلسیم ، منیزینم ، پتاسیم ، سدیم ، روی و دیگر مواد است که آنرا میوه ای مغذی و مناسب برای سلامت انسان می سازد .

بزرگترین تولید کننده های میوه کیوی به ترتیب کشور های چین ، ایتالیا ، نیوزیلند و ایران هستند که درکل سالانه عددی بالغ بر چهار ملیون و دویست و هفتاد هزار تن کیوی در جهان تولید می شود که برای مصارف مختلفی مناسب هستند از جمله لواشک کیوی ، مربای کیوی ، مصرف مستقیم به عنوان میوه ، شیرینی پزی ، اسانس گیری و …

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برند های محبوب جهانی است ، با خرید از ما بهترین قیمت و کیفیت را تحویل بگیرید !

جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن درخت چای