اسانس کچاپ | خرید اسانس کچاپ | فروش اسانس کچاپ | قیمت اسانس کچاپ
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس کچاپ

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس کچاپ

قیمت اسانس کچاپ

اسانس کچاپ : سس کچاپ یکی از سس های قرمز بسیار خوش طعم که اکثرا از گوجه فرنگی تهیه می شود ، سس کچاپ بسته به نوع کارخانه تولید کننده و برند خاصی که دارد ممکن است مواد افزودنی و ادویه های مختلف به محصول نهایی اضافه کند که میتواند هر برند را خاص کند و هزاران دستور متفاوت برای تولید این سس وجود دارد که اولین دستور آنرا الیزابت اسمیت در سال ۱۷۲۷ نوشته که شامل شراب سفید ، پوست لیمو ، سرکه و موسیر است .

سس کچاپ و یا سس قرمز به عنوان چاشنی غذایی همراه با پیتزا ، ساندویج ، سیب زمینی سرخ کرده و انواع غذاهای فست فود مورد استفاده قرار میگیرد ! سس کچاپی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد از گوجه فرنگی و دیگر مواد افزودنی یا کدو ساخته می شود اما در گذشته اجزاء اصلی تشکیل دهنده سس کچاپ قارچ یا ماهی کوری که داخل آب نمک و ادویه خوابانده شده بودند تهیه می شد .

سس کچاپ همچنین به عنوان یک سس رژیمی شناخته می شود و کالری آن بسیار پایین بوده و هیچ کلسترولی ندارد درحالی که حاوی مقادیر زیادی از مواد معدنی از جمله سدیم ، پتاسیم ، آهن و کلسیم و همینطور برخی ویتامین ها از جمله ویتامین سی و ویتامین آ است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های محبوب در سراسر جهان به صورت مستقیم است که این امر موجب کاهش قیمت محصولات و کوتاهی دست دلال های کالا از محصولات ما می شود !

شما میتوانید جهت خرید ، مشاوره و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان