اسانس کولا | خرید اسانس کولا | فروش اسانس کولا | قیمت اسانس کولا
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس کولا

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس کولا

قیمت اسانس کولا

اسانس کولا : کولا نام درختی از سرده درخت های کاکائویی است با حداکثر ارتفاع بیست متر است که اکثرا در مناطق جنگل های بارانی آفریقا رشد کرده و باردهی آن در آنجا بهتر از مناطق دیگر است ! میوه کولا که میوه کپسولی است و درون آن دانه های کولا قرار دارد و از دانه های کولا به دلیل وجود مقادیر کافئین در نوشیدنی های انرژی زا و نوشابه های معمولی استفاده می شود .

در گذشته به درخت کولا توجه چندانی نمیشد و استفاده آن ناچیز بود که به صورت خودرو در جنگل های مرطوب  اما پس از استفاده مکرر از دانه های آن در تولیدات صنتی کاشت این درخت نیز به منظور برداشت هرچه بیشتر محصول به صورت صنعتی انجام میشد .

بیشترین استفاده از دانه های این گیاه در نوشابه های کوکا کولا است که حتی اسم این شرکت نیز حاوی نام کولا است ، کوکا کولا شناخته شده ترین اسم تجاری در سراسر جهان است و این به دلیل محبوبیت و کیفیت بالای این محصول است .

این نوشیدنی برای اولین بار در سال ۱۸۸۶ توسط پزشک معروف جان پمبرتون ساخته شد که حاوی کوکائین گرفته شده از برگ کوکا و کافئین درون دانه های کولا بود که او مقید بود این نوشیدنی درمان بسیاری از بیماری های سیستماتیک بدن انسان می شود .

در طی حدودا ۲۰ سال کوکائین از این نوشیدنی حذف شده و ماده قالب آن کولا شد که این نوشیدنی توسط دکه های فروش لیموناد و آب میوه به فروش میرسید .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده مستقیم انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی به صورت مستقیم از برنده های محبوب در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت و کیفیت را دریافت خواهید کرد .

جهت خرید ، مشاوره و استعلام قیمت با شماره تلفن های شرکت در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

تگ ها :