اسانس کنجد | خرید اسانس کنجد | فروش اسانس کنجد | قیمت اسانس کنجد
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس کنجد

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس کنجد

خرید اسانس کنجد

اسانس کنجد : کنجد دانه های کوچک کنجد این دانه های شگفت انگیز که در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار میگیرد ، درخت کنجد یکساله است و نهایت ارتفاع آن ۱۰۰ سانتی متر است .

درخت کنجد و برگ های آن کاملا بدون استفاده است و تنها دانه های کنجد به سبب وجود روغن های قابل استخراج که روغن کنجد نامیده می شود بسیار مورد کشت قرار میگیرد و به سبب نیاز کم به آب کشت آن در زمان خشک سالی بسیار مرسوم است .

از کنجد در مصارف دیگری همچون شیرینی پزی ، نانوایی و … استفاده می شود که بسیار هم پر طرفدار است اما اکثر کنجد کاشت شده برای مصارف روغن گیری و تولید اسانس آن اختصاص داده می شود روغن کنجد یکی از رایج ترین روغن های مورد استفاده توسط مردم است و این به دلیل قیمت مناسب و همینطور خواص آنتی اکسیدانی است و همینطور داشتن درصد بسیار کمی از اسید های چرب مضر برای قلب و عروق است .

همینطور استفاده از کنجد یا محصول مشتق شده از آن ازجمله روغن و یا اسانس کنجد موجب بروز حساسیت های آلرژیک از جمله آنافیلاکسی میشود اما این مورد بسیار نادر است و تنها یک درصد از کل مردم جهان با محصولات کنجد مشکل دارند و مابقی آنها میتوانند به راحتی از این محصولات بهره ببرند .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع روغن های تخصصی و اسانس های روغنی و پودری است که از برترین برند های محصولات جهانی و بهترین کیفیت ها استفاده میکنند ! با واردات مستقیم بار از دست دلالان بازار کوتاه شده و نسبت به قیمت های بازار بهترین قیمت هارا به شما پیشنهاد خواهیم کرد ، کافیست یک بار با مشاوران ما در تماس باشید .

جهت خرید ، استعلام قیمت و یا مشاوره با شماره های شرکت در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان