اسانس کره | خرید اسانس کره | فروش اسانس کره | قیمت اسانس کره
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس کره

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس کره

قیمت اسانس کره

اسانس کره : کره ماده ای از فراورده های لبنی است که در صبحانه اکثر ایرانی ها و کشور های آسیایی مورد استفاده قرار میگیرد و طعم و عطر آن بستگی به نوع فراوری ، منبع و عوامل محیطی دیگر دارد به طور مثال کره گیاهی یا کره حیوانی که معروف ترین و محبوب ترین نوع کره ، کره حیونی است و حدود ۸۰ درصد از کره مورد استفاده در سراسر است .

کره از خامه ، چربی شیر یا دوغ گرفته میشود و نسبت به نوع آن حاوی مقادیر بالایی از انرژی و ویتامین آ و چربی است ! کره معمولا به صورت قالب های آماده و بسته بندی های شکیل فروشگاهی و همینطور به صورت فله ( محلی اکثرا به صورت فله است ) مورد فروش برای عموم قرار داده می شود .

به دلیل وجود کلسترول ، چربی اشباع و کالری بسیار بالا مصرف کره به شدت توسط پزشکات منع شده است زیرا این مقادیر کلسترول موجب بروز مشکلات قلبی و عروقی برای افراد می شود ، به همین جهت کره های گیاهی یا مارگارین ها وارد بازار شدند که باعث تحولی در صنعت کره شد ولی کره های گیاهی نیز به دلیل مقادیر بالای مواد شیمیایی که در خود جای داده تا بتواند روغن گیاهی را توسط اسانس های غیر طبیعی ، امولسیون کننده ها و مواد هیدروژنه کننده و… توسیه نمیشود !

برخی کره های عطر خاصی به همراه دارند مانند کره های حیوانی ( میش ، گاو و … ) اما این عطر در کره های گیاهی وجود ندارد و برای مصرف کره حیوانی بدون کلسترول باید از کره گیاهی با اسانس کره حیوانی استفاده شود تا حس خوبی به مصرف کننده القا شده و سلامت فردی آن نیز حفظ شود .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع اسانس های پودری و روغنی و روغن های تخصصی است ، جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های بالا در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن درخت چای