اسانس کاکائو | خرید اسانس کاکائو | فروش اسانس کاکائو | قیمت اسانس کاکائو
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس کاکائو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس کاکائو

قیمت اسانس کاکائو

اسانس کاکائو : کاکائو به میوه درخت کاکائو گفته میشه که اکثر انسان های روی زمین با این میوه آشنا هستند که  بومی مکزیک و آمریکاست و حداقل یکی از مشتقات آنرا مصرف کرده اند ! درخت کاکائو ارتفاعی بین ۴ تا ۱۰ متر دارد و در تمامی فصول دارای گل های کوچک صورتی رنگ مایل به قرمز است ، میوه آن مانند انبه است و درون ان دانه های کاکائو قرار دارند ، پس از چیدن و خشک کردن کاکائو دانه های آنرا خارج میکنند و از آن به صورت مستقیم یا پودر آن در صنایع مختلف شیرینی ، بستنی و … مورد استفاده قرار میگیرد .

بسیار دیده شده که شکلات را با کاکائو اشتباه میگیرند اما شکلات یکی از مشتقات کاکائو است ، کاکائو برای اولین بار توسط کریستف کلمب کاشف آمریکا به کشور های اروپایی آورده شد و به عنوان ماده ای که مخصوص افراد مشهور و ثروتمند است مورد استفاده قرار گرفت و این کار باعث به وجود آمدن بازار های متعدد فروش محصولات کاکائو از جمله دانه ، نوشیدنی های کاکائویی ، پودر کاکائو و … در کشور های اروپایی شد .

شکلات به طور کلی طعم تلخی دارد که ممکن است برای همه قابل پسند نباشد ! برای بهبود طعم تلخ شکلات به آن مقداری شکر اضافه میکنند یا با مقدار کمی شیر و وانیل مخلوط میکنند تا طعم تلخ شکلات را بهبود ببخشند و آنرا خاص تر کنند .

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده مستقیم انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های سراسر جهان به صورت مستقیم است با خرید از ما بهترین کیفیت اورجینال و بهترین قیمت بدون دخالت دلال های بازار را بخواهید ، مشاوران ما آماده ارائه سرویس رایگان به شما مشتریان عزیز هستند .

 

جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید .

 

دیگر محصولات شرکت بازرگانی آرگان اویلا : فروش روغن خراطین