اسانس کارامل | خرید اسانس کارامل | فروش اسانس کارامل | قیمت اسانس کارامل
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس کارامل

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس کارامل

فروش اسانس کارامل

اسانس کارامل : کارامل افزودنی خوراکی است که اکثرا به ماده بدست آمده از کاراملیزاسیون شدن شکر در غلطت بالا گفته می شود و همچنین این ماده در میوه هایی که به طور معمول استفاده میکنیم نیز موجود است و در هنگام پخت برخی غذاها به وجود می آید .

از کارامل در صنایع مختلف خوراکی استفاده می شود از جمله معروف ترین آنها کارخانه کوکا کولا است و دیگر صنایع مانند تولید فراورده های گوشتی ، انواع مختلف سس ، تولید نوشیدنی های ماءالشعیر ، تولید سرکه و نان و شیرینی مورد استفاده مستمر قرار میگیرد ! این ماده در ابتدا مایع بوده و رنگ آن بین زرد تا قهوه ای روشن است که به آن رنگ کارملی نیز میگویند.

استفاده از کرم کارامل به عنوان دسر بعد یا قبل از غذا معمول است و بسیاری از مردم سراسر جهان از آن استفاده میکنند اما استفاده از ژله به عنوان دسر مناسب تر است زیرا ژله کالری بسیار کمتری نسبت به کرم کارامل دارد و همینطور استفاده دسر بعد از غذا کار درستی نیست و بهتر است مصرف نشود زیرا باعث بروز مشکلات گوارشی در بدن افراد می شود !

در صورت استفاده از دسر ها بهتر است آنرا با میوه های مختلف فصلی همراه کنید تا درصد بیشتری از دسر را میوه ها تشکیل دهد و زیان آن برای بدن و دستگاه گوارشی انسان کمتر گردد.

تا بحال گزارشی مبنی بر بروز هرگونه مشکل یا حساسیت نسبت به کارامل گزارش نشده است اما در برخی موارد در قنادی ها با استفاده از مواد تاریخ گذشته و بی کیفیت و بدون نظارت مسئول فنی بهداشت موجب بروز مشکلاتی برای افراد می شود ، در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از مصرف مواد کاراملی به پزشک معالج خود مراجعه کنید تا تحت درمان قرار گیرید و از مسمومیت جلوگیری شود .

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی به صورت مستقیم است ، جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید.

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین