اسانس ژرانیوم | خرید و قیمت اسانس ژرانیوم | فروش اسانس ژرانیوم | خواص اسانس ژرانیوم
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس ژرانیوم

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس ژرانیوم

اسانس ژرانیوم

اسانس ژرانیوم : ژرانیوم با نام های متفاوتی شناخته می شود که عطر چای یکی از معروف ترین آنهاست ، گیاه ژرانیوم با نام شمعدانی عطری نیز شناخته می شود و دلیل عمده پرورش این گیاه بوی خوش آن است ! ژرانیوم بسیار محبوب است و در خانه ها میتوان ردی از آن پیدا کرد برگ های کرک مانند و بخش های غده ای دارای اسانس ژرانیوم است که موجب بوی خوش می شود ، با زخمی شدن گیاه یا فشار دادن آن بوی خوش آن در فضا پخش می شود همچنین روغن ژرانیوم یکی از غنی ترین روغن های موجود است .

این گیاه بسیار کند رشد است و چند ساله که بیشتر به صورت علفی و پایا با ساقه های بلند در کناره مزارع کشاورزی رشد میکند اما امروزه به صورت تخصصی مورد کشت قرار میگیرد، گل های این گیاه به رنگ سفید با رگه های صورتی تا قرمز است که در بهار و تابستان رشد میکنند .

 

استفاده های اسانس ژرانیوم :

استفاده از اسانس ژرانیوم روزا به عنوان اسانس دارویی بسیار مرسوم است و یکی از برترین اسانس های مورد استفاده در آروما تراپی است که در رایحه درمانی میتوان از این اسانس استفاده کرد ، مصرف آن میتواند باعث آرامش روح و روان و همینطور شادی آور باشد که برای درمان مشکلات افسردگی میتواند بسیار مفید باشد .

همچنین استفاده از این اسانس به عنوان ماده ضد التهابی، ضد عفونی کننده ، کنترل کننده خون ریزی ، قابض ، درمان مشکلات پوستی نظیر جوش ، اگزما ، جای سوختی و شپش بسیار مناسب است .

 

فروش :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های روغنی و محلول در آب به صورت مستقیم از باکیفیت ترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین هارا بخواهید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید محصولات با شماره تلفن های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .

تگ ها :