اسانس چای سبز | خرید اسانس چای سبز | فروش اسانس چای سبز | قیمت اسانس چای سبز
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس چای سبز

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس چای سبز

اسانس چای سبز

اسانس چای سبز : چای سبز نوعی چای است که خواستگاه آن ایران است و از جوانه ها و گلبرگ های تازه گیاه چای به دست می آید . در تولید و ساخت چای سبز فرایند اکسایش بسیار کمتر از چای معمولی است و در انواع مختلفی تولید می شود مانند چینی و ژاپنی که به اوچا معروف است .

چای سبز به دلیل دارا بودن مواد مختلفی که برای انسان مفید هستند مورد توجه قرار گرفته است یکی از این مواد کاتچین است که خواص ضد سرطانی و آنتی اکسیدانی است که خواص دارویی دارد که نسبت به آنتی اکسیدان های ویتامین های ث و ای بسیار قوی تر عمل میکند و همچنین دارای کافئین کمتری دارد که زیان کمتری به بدن فرد وارد میکند .

برخی از مطالعات نشان داده اند که مصرف چای سبز باعث کاهش وزن میشود ولی هیچ گاه تحقیقات به صورت رسمی ادامه نیافته و دلایل علمی کافی برای اثبات این قضیه موجود نیست ، اما میتوان از چای سبز برای داشتن پوستی بهتر استفاده نمود !

طبق تحقیقات محققین آنتی اکسیدان های موجود در چای سبز سلول های پوست را در مقابل آسیب هایی که رادیکال های آزاد به پوست وارد میکنند و موجب بیماری هایی همچون سرطان پوست میشوند جلوگیری میکند .

درصد بالای فلوراید درون چای سبز بسیار آنرا محبوب کرده است و برای کسانی که میخواهند دندان هایی آری از پوسیدگی داشته باشند بسیار مناسب است و میتواند به جلوگیری از تخریب دندان ها بپردازد .

چای سبز دارای مزایای فراوانی است ولی مضراتی هم دارد که در صورت مصرف زیاد با آن مواجه خواهید شد !

چای سبز به دلیل داشتن کافئین از جذب مواد معدنی مخصوصا آهن در بدن جلوگیری می کند و همچنین در خانم های باردار و شیرده و افرادی که مشکل عصبی دارند و مشکل قلبی نیز دارند بهتر است در مصرف چای سبز محتاط باشند و از زیاده روی بپرهیزند .

همچنین مصرف چای سبز زیاد باعث دفع آب از بدن شده و بروز یبوست را بیشتر خواهد کرد .

جهت خرید اسانس چای سبز با کیفیت از بازرگانی آرگان اویلا با شماره های بالا  در تماس باشید ! ما بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد …