اسانس چای ارل گری|خرید اسانس چای ارل گری|فروش اسانس چای ارل گری|قیمت اسانس چای ارل گری
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس چای ارل گری

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس چای ارل گری

اسانس چای ارل گری

اسانس چای ارل گری : چای ارل گری یکی از بهترین و محبوب ترین چای ها سراسر جهان است که همچنین در کشور عزیزمان ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارد .

چای ارل گری با روغن یا اسانس برگاموت که همان ترنج است عطر دار می شود و از درختی به نام برگاموت گرفته می شود که عطر مرکبات دارد و در بسیاری از موارد جهت طعم عطر عالی آن مورد استفاده قرار می گیرد .

در گذشته چای ارل گری به دلیل قیمت بسیار بالا توسط اشراف و مقامات بلند پایه مورد استفاده قرار میگرفته است و در ظروف چینی بسیار گران قیمت مصرف می شده ولی امروزه چای ارل گری به صورت گسترده و تحت برند های مختلفی به راحتی در فروشگاه ها یافت می شوند و شما میتوانید آنرا خریداری کرده و مصرف کنید .

مواد اولیه چای ارل گری همان گیاه Camellia Sinensis است که به نام چای سیاه شناخته و معروف شده است ، همچنین از چای چینی در چای ارل گری استفاده می شود و برگ های گیاه برگاموت به آن اضافه می شود .

در برخی موارد درصد ترکیب این موارد باهم متفاوت است که برند های مختلف متفاوت است و اسانس ها و افزودنی های مختلفی اضافه میشود ولی ماده اصلی آن چای سیاه و برگ برگاموت است .

از چای ارل گری در موارد مختلفی استفاده می شود از جمله کاهش وزن ، شادابی پوست و مو ، جلوگیری از سوءهاضمه ، کاهش کلسترول بد ، آرام بخش ، انرژی زا ، تنظیم قند خون و … بسیاری از خواص استفاده از این چای مقوی است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و انواع اسانس های پودری و روغنی است که شما میتوانید بدون واسطه محصولات خود را از ما خریداری کنید ! جهت استعلام قیمت و خرید با شماره های بالا در تماس باشید .