اسانس پیتزا | خرید اسانس پیتزا | فروش اسانس پیتزا | قیمت اسانس پیتزا
دسته بندی محصول : اسانس ها

اسانس پیتزا

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : اسانس پیتزا

اسانس پیتزا

اسانس پیتزا : پیتزا یک نوع فست فود است که به شکل نان گرد درون فر پخته میشود و معمولا روی آن را پنیر پیتزا میپوشاند علاوه بر آن مواد دلخواه دیگری نیز به آن اضافه میکنند از جمله ژامبون ، قارچ ، زیتون ، فلفل سبز و … به صورت تازه یا یخ زده مورد استفاده قرار میگیرد .

پیتزا در مدل های مختلفی سرو میشود و انواع مختلفی دارد از جمله آمریکایی ، ایتالیایی و … دارد که در مواد در نوع مواد ، نوع فر و حتی ظروفی که در آن مواد پخته می شود متفاوت است .

پیتزا در گذشته اولین بار توسط سربازان ساسانی که در جنگ بودند شکل گرفت و آنها سپر های خود را روی آتش میگذاشتند و روی آن خمیر و خرما و پنیر میگذاشتند و میخوردند .

پیتزا به شکل مدرن در ابتدای قرن ۱۸ و قرن ۱۹ طبخ می شده است ، در گذشته پیتزا در غرفه هایی در هوای آزاد طبخ و فروخته می شد که امروزه نیز برخی از پیتزا فروشی های معروف در سراسر جهان از جمله ایتالیا این سنت دیرینه را ادامه داده اند .

پیتزا توسط مهاجران ایتالیایی در قرن ۱۹ میلادی به آمریکا آورده شد و ابتدا در مناطقی که مهاجران ایتالیایی زندگی میکردند ظاهر شد و از آنجا در سراسر قاره آمریکا وسعت یافت و اولین پیتزا فروشی در سال ۱۹۰۵ در نیویورک افتتاح شد و اسم آن پیتزا لومباردی است .

خمیر پیتزای ایتالیایی نازک است و مانند نان تافتون است ، پیتزا را در ایتالیا لوله کرده و با دست میخورند ولی با انتقال آن به آمریکا ذخامت مواد و همینطور نان آن بیشتر شد و به نام پیتزای آمریکایی معروف شد که آن را به صورت تکه تکه مصرف می شده است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع طعم دهنده و اسانس پیتزا است که با خرید از تیم ما میتوانید بهترین قیمت های بازار را از ما بخواهید ؛ جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید .!